Chance liga

HC Slavia Praha – Berani Zlín

2:4

konec (1:3, 0:0, 1:1)

23.11.2022, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • 23. kolo • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tipsport: 2.49 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:22:50)
Zlín nakonec ve středečním utkání poráží Slavii 4:2. Vedení Ševcům zajistili v první třetině třemi góly Kubiš, Honejsek a Sedláček. Slavia sice díky brankám Hanouska a Růžičky z poslední minuty snížila, vyrovnat se jí už ale ani přes závěrečný tlak nepodařilo. Zatímco sešívaní tak prohráli počtvrté v řadě, tak Berani po prohře s Litoměřicemi opět zvítězili.

59:42

59:42 Daniel GAZDA - 2:4

59:42

Zlín právě vstřelil branku!
Zlín pohřbívá naději Slavii na vyrovnání. DANIEL GAZDA trefil z vlastního obranného pásma prázdnou branku sešívaných a potvrzuje vítězství Beranů. Asistence: Daniel Bukač.

59:34

Další vhazování po levici Kašíka, Slavia pokračuje bez brankáře.

59:34

Šmerha znovu tvrdě střílel od modré čáry, Kašík vyrazil puk do ochranné sítě.

59:25

Sešívaní jsou v útočném pásmu a znovu odvolávají Málka!

59:17

59:17 Vladimír RŮŽIČKA - 2:3

59:17

Slavia právě vstřelila branku!
Tři čtvrtě minuty před koncem třetí třetiny slávisté snižují na rozdíl jedné branky. Šmerhovu tečovanou střelu dorazil za Kašíka VLADIMÍR RŮŽIČKA! Asistence: Tomáš Šmerha a Karel Klikorka.

58:54

Roman Málek zůstává na střídačce a slávisté jdou na vhazování v útočném pásmu v šesti hráčích!

58:54

Oddechový čas pro tým HC Slavia Praha.

58:29

Pospíšilovo nahození dorážel před Málkem Bukač, naneštěstí pro hosty se mu ale nepodařilo puk uklidit do sítě.

57:52

Brož nahazoval kotouč před branku na Strnada, ten se ale k zakončení neprobojoval.

56:13

Šmerha objel branku a nahrál do dobré pozice Mrňovi. Později sám tvrdě střílel z levého kruhu, Kašík se ale výborně natáhnul.

54:38

Köhler napřáhnul až ke stropu, puk byl ale ztečován do ochranné sítě.

54:19

54:14

Zbořilovu střelu ztečovali slávisté do hlediště, bude se vhazovat po Málkově levici.

52:19

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Lukáš Žejdl – 2 min., krosček.

2:4

Branky a nahrávky: 17. Hanousek (Růžička), 60. Růžička (Šmerha, Klikorka) – 2. Kubiš (Kindl, Illéš), 8. Honejsek (Kindl, Bartko), 13. P. Sedláček (Bartko, Zbořil), 60. Gazda (Bukač)

HC Slavia Praha: Málek (Volevecký) – Klikorka, Matyáš, Žovinec, Roth, Hanousek, Szathmáry, Barák (A) – Mrňa, Žejdl, Šmerha – Strnad, Růžička, J. Brož – Havrda, Kern, Simon – Pšenička, Poletín (C), Petrov.
Trenér: Daniel Tvrzník

Berani Zlín: Kašík (Huf) – Suhrada, Gazda, Talafa, Bukač, Zbořil, Bartko – P. Sedláček, Honejsek, Ondráček (A) – Kubiš (C), Kindl, Illéš – Köhler (A), Hejcman, Pospíšil – Zabloudil, Gago, Mrázek.
Trenér: Rostislav Vlach

Rozhodčí: Wagner, Čáp – Otáhal, Horažďovský