konec (0:0)

22.11.2022, 14:00 • Education City Stadium, Dauhá • Skupina D • Ondřej Černý

Tipsport: 1.62 3.76 6.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (16:01:50)
Dnešní utkání je u konce. Branku jsme v úvodním utkání skupiny D mezi Dánskem a Tuniskem neviděli. Jestliže Tunisané byli lepším týmem v úvodních pětačtyřiceti minutách, tak ve druhém poločase dominovali Dánové, kteří se v nastaveném čase ještě málem dočkali pokutového kopu ve svůj prospěch. Oba týmy tak startují šampionát se ziskem jednoho bodu, dánský tým však ztratil klíčového středopolaře. Kvůli svalovému zranění musel ještě před poločasem vystřídat Thomas Delaney. Další zápas čeká oba celky 26.11. Dánové se utkají s Francií a tuniský tým s Austrálií.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 11:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:10.

90+8

90+7

Christian Eriksen sice našel hlavu Andrease Corneliuse, ale jeho hlavička skončila v rukavicích připraveného Ajmana Dahmána.

90+6

Maehle vybojoval roh pro Dány.

90+5

Tunisko se už dobrých deset minut pouze brání a čeká na závěrečný hvizd.

90+4

Nakonec se pokutový kop pro Dánsko nepíská. Do poslední minuty nastavení budou oba celky vstupovat za stavu 0:0.

90+4

Rozhodčí se jde podívat na video. Vypadá to na penaltu pro Dány.

90+3

Jesper Lindström z pravé strany centroval do vápna. Míč však nabral razanci a rázem z toho byla střela, kterou Ajman Dahmán jen těsně vyrazil.

90+3

Středem hřiště se snažil prodrat Andreas Cornelius. Míč mu však několikrát utekl a poté ho daroval soupeři.

90+3

Dlouhý aut Jensena do vápna Dánsku nic nevynesl. Pro míč si sebevědomě došel Ajman Dahmán.

90+2

Po Eriksenově centru od rohového praporku se k hlavičce málem dostal Andersen, hosté však odvrací.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90

Na levé straně se snažil prosadit Maehle, proti dvojici soupeřů to však neměl jednoduché.

89

Oba týmy se už příliš neženou dopředu, za bod budou obě strany rády.

88

Střídání v týmu Tunisko:
ze hřiště odchází Mohamed Dräger, přichází Wadždí Kišrída,
ze hřiště odchází Ajsa Lajdúní, přichází Fardžaní Sasí.

87

Tunisané se už dopředu příliš netlačí, snaží se hlavně držet míč a nepustit soupeře dopředu.