4:5

po s.n. (1:2) (2:3, 2:1, 0:0 - 0:0)

22.11.2022, 17:30 • Ostravar aréna • 21. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.53 3.9 2.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní bitva už zná svého vítěze. Lídr z Pardubic dokázal porazit vítkovické v jejich do té doby nedobytné tvrzi, ale čistý čas šedesáti minut mu na to nestačil. Vítkovičtí rychle otevřeli skóre, ale hosté dokázali srovnat a do konce první třetiny otočit stav na 3:2 ve svůj prospěch, ve druhé polovině druhé třetiny domácí zabojovali a srovnali na 4:4. Třetí třetina rozuzlení nepřinesla, stejně jako prodloužení, takže byly k vidění samostatné nájezdy. Z devíti hráčů proměnili své pokusy tři a domácí Stezka byl ten, který kapituloval dvakrát. Dynamu vystřelil prémiový bod Zohorna a tak mohou hosté odjíždět přece jen spokojeněji.
Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a já se budu těšit brzy zase na počtenou. (20:44:13)
Nejlepší hráči utkání:

HC Vítkovice Ridera – RASTISLAV DEJ
HC Dynamo Pardubice – TOMÁŠ DVOŘÁK

Tomáš ZOHORNA - 4:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
Autorem vítězné branky je TOMÁŠ ZOHORNA.

5. série 1:2

Kapitán Dominik Lakatoš předvedl hezkou akci, ale Will jeho puk zblokoval vysoko za branku – 1:2.

4. série 1:2

Hostující Jan Košťálek zkusil vyzrát na Stezku pomocí kličky, ale nebyl úspěšný – 1:2.

Domácí spoléhají na Petera Kriegera, který si počkal na pohyb Willa, ale poté poslal puk těsně kolem tyče – 1:2.

3. série 1:2

Pardubičtí budou chtít zvýšit náskok Patrikem Poulíčkem, ale tomu v rozhodující chvíli ujel kotouč – 1:2.

Vítkovický Roberts Bukarts se na Willa rozjel zeširoka, ale jeho zakončení k tyči neprošlo přes dobře postavený beton hostujícího gólmana – 1:2.

2. série 1:2

Hostující Tomáš Zohorna posílá kotouč zblízka do horní části vítkovické klece – 1:2.

2. série 1:1

Za vítkovické pojede Petr Fridrich, ten zpomalil před hostující klecí, dvakrát naznačil střelu a nakonec poslal puk nad Willovu vyrážečku – 1:1.

1. série 0:1

Pardubičtí trenéři vysílají jako prvního Tomáše Urbana, který po ledě posílá kotouč za Stezku – 0:1.

1. série 0:0

Jako první se do středového kruhu staví Rostislav Marosz, který ale svůj pokus zamířil nad hostující klec – 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.
Vítkovičtí fanoušci poprvé v této sezóně uvidí na svém ledě samostatné nájezdy.

64:51

Dynamo předvedlo rychlý útok, ale zakončení nebylo ideální.

4:5

Branky a nahrávky: 1. Dej (Mikuš), 13. Lakatoš (Bukarts, Marosz), 34. Dej (L. Kovář), 37. Bukarts (L. Kovář, Kalus) – 8. T. Dvořák (Poulíček), 8. T. Dvořák, 14. Radil (Čerešňák, Říčka), 28. R. Kousal (Radil, Zohorna), rozh. náj. Zohorna