2. Futsal liga východ

FC Baník Ostrava – FC Tango Hodonín

5:2

konec (1:0)

07.10.2022, 20:00 • Sportovní centrum Dubina, Ostrava • 1. kolo • Klára Bártková

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek pátečního večera a budu se těšit zase příště. (21:39:51)
Je rozhodnuto, body dnes zůstávají v Ostravě. Domácí otevřeli skóre v 17. minutě, když pálil Maleňák. Po první polovině tak domácí vedli 1:0. Ve druhém poločase nejdříve vyrovnával hodonínský Ťok, pak se do vedení dostal Hodonín. Domácího brankáře překonal Varmuža. Netrvalo to dlouho a Baník vyrovnal, Frebort prostřelil hostujícího gólmana. Poslední dvě minuty patřily domácím, kteří přidali ještě tři branky. Nejprve gólmana propálil Maleňák. Když pak hosté hráli v power play, prosadili se Polášek a Filip Murín.

39:43

Baník právě vstřelil branku!
Frebort posunul míč před branku na FILIPA MURÍNA, který ho dorazil do odkryté klece, jelikož Hodonín byl stále v power play. Asistence: Jaromír Frebort.

38:51

Domácí vedou o dvě branky. DAVID POLÁŠEK překazil akci Hodonína a zamířil do prázdné brány. Bez asistence.

38:25

Baník jde do vedení, když Stebel přihrál na levou stranu, kde stál MAREK MALEŇÁK, který nedal hostujícímu gólmanovi šanci. Asistence: Libor Stebel.

37:41

Maleňák to zkoušel od vlastní brány, ale míč proletěl kolem branky.

37:20

Čtvrtý akumulovaný faul Baníku.

35:16

Škorňa výborně zastavil tvrdou střelu Čecha z pravé strany.

34:40

Hodonín znovu hraje power play.

34:00

Akumulované fauly 3:3.

33:30

A rohový kop se domácím povedl! Potůček rozehrál na JAROMÍRA FREBORTA, který bez problémů propálil hostujícího brankáře. Asistence: Václav Potůček.

33:25

Pokus Potůčka Parobek sice zastavil, ale uvidíme rohový kop.

32:52

Maleňákova přihrávka byla moc dlouhá a Frebort k ní nestihl doběhnout.

31:44

Hodonín právě vstřelil branku!
Balón se odrazil na nohy hodonínských hráčů. Lamáček našel na pravé straně připraveného TOMÁŠE VARMUŽU, s jeho střelou si domácí gólman nedokázal poradit, a tak se hosté dostávají do vedení. Asistence: František Lamáček.

31:30

Akumulované fauly 2:2.

30:35

Na druhé straně pálil z pravé strany Ťok, ale míč proletěl za bránu.

30:29

Jen tak tak zastavil Škorňa střelu Freborta, dorážet se ještě snažil Filip Murín, ale ani on hostujícího brankáře nepřekonal.

30:06

Potůček nepustil dotírajícího protihráče k bráně. Rozehrávat bude domácí brankář.

29:03

Maleňák rozehrál rohový kop na Poláška, ten ale zamířil hodně nad branku.

5:2

konec (1:0)

Branky: 17. Maleňák (Mleziva), 34. Frebort (Potůček), 39. Maleňák (Stebel), 39. Polášek, 40. F. Murín (Frebort) – 26. Ťok (Varmuža), 32. Varmuža (Lamáček)

FC Baník Ostrava: Škorňa (Bůžek, Bortlík) – Maleňák (C), M. Murín, Potůček, Frebort, F. Murín, Polášek, Novák, Mleziva, Regec, Stebel
Trenér: Karel Murin

FC Tango Hodonín: Parobek – Ťok, Sopůšek (C), Čech, Hoch, Michalec, Lamáček, Varmuža
Trenér: Miroslav Bartyzal

Rozhodčí: Krupa, Čuba