2:3

konec (1:1, 1:0, 0:2)

07.10.2022, 18:30 • TITAN Aréna • 7. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 3.34 4.35 1.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liptáci viedli v zápase 1:0 aj 2:1, no záver vyšiel lepšie Košiciam, v 53. minúte vyrovnal Slovák a v 54. minúte rozhodol o ich výhre svojím druhým presným zásahom dnes Rogoň. L. Mikuláš teda podľahol Košiciam 2:3. (20:58:49)

59:23

Valent už opustil svoju svätyňu, L. Mikuláš hrá vabank.

57:58

Liptáci majú veľký tlak, Ventelä nabil Karsumsovi, ten z prvej minul horný roh brány.
Oddychový čas pro tím MHk 32 Liptovský Mikuláš.

56:50

Karsums strieľal z uhla, Košarišťan stlmil puk na hrudi a prerušil hru.

56:23

Ventelä strieľal z osi klziska, hráči ani nevedeli, kde skončil puk, no Košice sa ubránili.

56:05

Vylúčenie v tíme HC Košice:
Šedivý – 2 min., podrazenie.

55:00

Liptáci sa snažia vyrovnať a tlačia sa do útočného pásma.

53:53

Košice dali gól!
Košický gól platí, Liptáci behom minúty a dvadsiatich dvoch sekúnd inkasovali dva góly a prehrávajú. Strelcom košického gólu je PATRIK ROGOŇ, ktorý strelou z uhla nachytal Valenta Ten si na puk siahol, ale vypadol mu a potom ho chytil až v sieti.

53:53

Košice dostali puk do bránky, situáciu však ešte posudzuje videorozodca. Rogoň z uhla nastreľoval puk na bránu, Valentovi puk vypadol a chytil ho až za bránkovou čiarou, medzitým sa do neho natlačil Slovák.

52:31

Košice túto presilovku využívajú, z pozície obrancu strieľal príklepom MAREK SLOVÁK, pred Valentom clonil Campbell, puk končí v sieti.
Asistencie: Jordon Southorn, Michal Chovan

51:39

Uhrík mohol ísť sám na bránu, no ušiel mu puk do rohu a zo šance nič nebolo.

51:08

Vylúčenie v tíme MHk 32 Liptovský Mikuláš:
HL – príliš veľa hráčov na ľade.

50:30

Ventelä dokorčuľoval puk za svojou bránkou a popri mantineli založil útok svojho tímu.

48:43

Košiciam sa príliš nedarí, Kuru oslobodzuje svoj tím.

47:58

Situácia bola posúdená veľmi rýchlo, Košice nevyrovnávajú na 2:2.

47:58

Bartánus už mal ruky nad hlavou, Valent sa totiž spolu s pukom zvalil za bránkovú čiaru, no hlavný rozhodca rozpažil, nie je totiž isté, kde bol puk.