07.10.2022, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 8. kolo • Anna Ardonová

Tipsport: 2.51 4.2 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeji krásný zbytek pátečního večera. (20:25:00)
Nejlepší hráči utkání: Miroslav Indrák a Miroslav Svoboda.
Druhý zápas v řadě Kladno nedokázalo vstřelit ani gól. I když ve třetí třetině si hráči Kladna zahráli přesilovku pěti proti třem, nedokázali ji proměnit. Ve 49. minutě navýšil skóre Blomstrand, Rytíři se však nevzdávali a zkusili ještě hru bez gólmana. Ta jim nevyšla podle plánu a po zakázaném uvolnění se do branky kladenský gólman vrátil. Bow byl tak u všem vstřelených gólů, protože Plzeň dokázala v poslední minutě pečetit svoje vítězství na 4:0.

59:36

59:36 Václav ADAMEC - 0:4

59:36

Plzeň právě vstřelila branku! A Plzeň s brankami nekončí! VÁCLAV ADAMEC dostal puk od Suchého přímo před brankáře Kladna a nikým nebráněn uspěl proti Bowovi. Asistence: Filip Suchý, Tomáš Mertl.

59:20

Píská se zakázané uvolnění Kladna. Bow se musí vrátit do branky.

58:20

Bláha zkoušel střelu z předbrankového prostoru z otočky, ale ani on první gól svého týmu v utkání netrefil.

57:40

Beran před brankou trefil vysokou holí letící puk, ale ten se poté dotkl plzeňského hráče a proto se hra vysokou holí zrušila. Kotouč se však za Svobodova záda ani tak nedostal.

56:58

Dotchin neudržel puk na modré, nicméně byl plzeňský hráč dobře bráněn ve středním pásmu.

56:39

Bow zůstává na kladenské střídačce.

56:39

Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

55:41

Klepiš čekal na letící puk u branky Svobody, ale nedoklepl ho přesně do sítě. Svoboda puk dobře viděl, navíc se nejednalo o tvrdou nebo rychlou střelu.
Dnešní utkání sleduje 4073 diváků.

53:47

Melka zkoušel zpoza branky přihrál Kubíkovi, který stál před Svobodou, ale ten se k puku ani nedostal.

53:20

I střela Blomstranda letěla mimo.

52:15

Zámorský zkoušel střelou od modré, ale puk letěl mimo. Plzeň stále drží útočné pásmo.

51:26

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Adam Kubík – 2 min., podrážení.

48:44

48:44 Ludwig BLOMSTRAND - 0:3

0:4

Branky a nahrávky: 3. Kodýtek (Budík), 36. Bitten (Houdek, Mi. Svoboda), 49. Blomstrand (Hrabík), 60. Adamec (Suchý, Mertl)

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Slováček, Dotchin (A), Ticháček, Sotnieks, Cibulskis, Babka, Kehar – Procházka, Plekanec (C), Kubík – Melka, Klepiš, Brodecki – Beran, Zikmund (A), Filip – Bláha, Indrák, Machač.

HC Škoda Plzeň: Mi. Svoboda (Pavlát) – Budík, Zámorský, Kaňák, Houdek, Baránek, Kvasnička, Vitaloš – Schleiss (C), Kodýtek (A), Rekonen – Blomstrand, Suchý, Hrabík – Lang, Mertl (A), Adamec – A. Dvořák, Bitten, Malát.

Rozhodčí: Hribik, Horák – Komárek, Ondráček