Tipsport extraliga

Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc

6:2

konec (1:0, 3:2, 2:0)

07.10.2022, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • 8. kolo • Jan Kordík (@kordaaah)

Tipsport: 1.8 4.2 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bílí Tygři si ve třetí třetině pojistili své vítězství dalšími dvěma brankami, na které již nedokázali Olomoučtí odpovědět. Jako hráči utkání byli vyhlášeni za Olomouc Jan Bambula a za Liberec Adam Najman. To je ode mě vše a přeji pěkný zbytek večera. Napočtenou! (20:37:04)

59:50

Icing Olomouce, vhazuje se v jejím pásmu.

59:43

Ofsajdové postavení Tygrů znamená jedno z posledních buly tohoto duelu.

59:05

Poslední minuta začala téměř souběžně s oslavným skandováním libereckých fanoušků.

58:13

58:13 Jakub RYCHLOVSKÝ - 6:2

58:13

Liberec právě vstřelil branku! A domácí dále potvrzují svůj dnešní skvělý výkon! JAKUB RYCHLVOSKÝ se hnal za vyhozeným kotoučem za Konrádovou branku stejně jako olomoucký gólman. O puk dokázal maskovaného muže obrat a při následném obtočení se okolo klece dokázal touš zasunout až do prázdné hostující branky. Bez asistence.

57:53

Jedovatá střela Jakuba Navrátila si nenašla cestu mezi tři tyče a skončila pouze na zadním mantinelu.

57:27

Nenápadná akce Olomouce byla Janem Štibingrem uhašena vysokou holí, a tak si jde liberecký bek sednout na dvě minuty na trestnou lavici.

56:05

Severočeši jsou i v pokročilém průběhu duelu aktivní a rozhodně se nešetří s útočnými akcemi. Teď to zkoušel obkroužením okolo branky Melancon, který před ni následně nahrál, žádný z Tygrů ale na jeho pobídku nedosáhl.

55:50

Petr Kváča nyní odvolal na něj odpískaný faul Matouše Menšíka a sklidil tak potlesk publika.

54:40

Dujsík se snažil hodit kotouč do slotu od pravého mantinelu tak, aby na něj dosáhl jeho spoluhráč z útoku, pas však na něj byl moc dlouhý a touš skončil v rohu.

53:50

Do nahození Jana Švrčka se dralo hned několik olomouckých holí, Petr Kváča ale měl beton na své pozici a zakročil.

52:50

Liberečtí se počali rozestavovat v pásmu Olomouce, Jakub Dvořák ale nedokázal udržet pásmo a hosté se tak osvobodili.

52:36

Střely na branku – 32:23.

51:23

51:23 Oscar FLYNN - 5:2

51:23

Liberec právě vstřelil branku! A libereckou arénou se teď line oslavné skandování střelce další branky, kterým je OSCAR FLYNN! Tomu nahrával v přečíslení Uvis Balinskis ze slotu na pravý kruh, odkud forvard střelou z první do odkryté klece neminul. Asistence: Uvis Janis Balinskis.

51:13

Orsavův pokus zkontroloval liberecký brankář mimo své brankoviště.

50:57

6:2

Branky a nahrávky: 20. Frolík (Birner, Balinskis), 27. A. Najman (Melancon, Frolík), 30. Melancon (Jelínek), 32. Vlach (A. Najman, Rychlovský), 52. Flynn (Balinskis), 59. Rychlovský – 38. Kunc (Bambula, Rutar), 40. Bambula (Strapáč, Škůrek)

Bílí Tygři Liberec: Kváča (Neužil) – Balinskis, Derner, J. Dvořák, Melancon, Rosandić, Štibingr, Vitásek – Birner, Bulíř (C), Čederle – Faško-Rudáš, Filippi, Flynn – Frolík, Jelínek (A), A. Najman – Rychlovský, Šír (A), Vlach.
Trenér: Patrik Augusta

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Dujsík, Ondrušek (C), Škůrek, Rašner, Řezníček, Švrček, Rutar – Orsava (A), Anděl, J. Káňa (A) – Navrátil, Nahodil, Klimek – Bambula, Menšík, Kunc – Kusko, Strapáč, Handl.
Trenér: Jan Tomajko

Rozhodčí: Pražák, Pilný – Lhotský, Svoboda