FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

FC Vysočina Jihlava – 1. SK Prostějov

1:1

konec (1:0)

07.10.2022, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • 11. kolo • Jaroslav Wollmann

Tipsport: 1.7 3.71 4.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vysočina má po odehraném 11. kole na svém kontě 14 bodů a je prozatím desátá, Prostějov zůstane předposlední se ziskem deseti bodů. (20:00:13)
11. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Do vedení poslal domácí ve 27. minutě Vedral, v 51. minutě srovnal stav Schaffartzik. Další šance už žádnou branku nepřinesly. Duel tedy skončil nerozhodně 1:1, za bod ale bude hodně ráda spíše Vysočina. Hosté měli po celý zápas více ze hry a domů se budou vracet zklamaní.

90+5

90+4

Ke střele zpoza vápna se dostal Jakub Elbel, jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

90+3

Rohový kop pro hosty.

90+3

Lukáš Zoubele se po ošetření vrací na hrací plochu.

90+2

V nefotbalové pozici se na zemi ocitl Lukáš Zoubele a bude muset být ošetřen.

90+1

Od své brány rozehraje míč Michal Bárta.

90

Druhý poločas bude o čtyři minuty delší.

89

Z levé strany rozehrál rohový kop Jakub Selnar, ale své spoluhráče ve vápně nenašel.

88

Filip Vedral se po ošetření vrací na hrací plochu.

87

V nefotbalové pozici se na zemi ocitl Filip Vedral a bude muset být ošetřen.

86

Miroslav Tureček rozehrál z 25 metrů standardní situaci, ale jeho střela šla mimo tři tyče.

84

Torfiq Ali-Abubakar se přes Tomáše Svobodu neprosadil. Od brány rozehraje Pavel Soukup.

82

Přetažený rohový kop, domácí mohli jít do rychlého brejku, ale Radek Křivánek poslal pomalou přihrávku na Jakuba Selnara.