Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HKM Zvolen

3:2

po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

25.09.2022, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 4. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 2.33 4.28 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa nám veľmi zaujímavý zápas medzi HK Poprad a HKM Zvolen. Tento duel muselo rozhodnúť až predĺženie. Ja sa s vami dnes lúčim a prajem vám pekný zbytok večera. (19:26:29)

62:08

Poprad dal gól! Strelcom gólu je TOMÁŠ ZÁBORSKÝ! Domáci rozhodujú tento zápas v predĺžení! Tomáš Záborský prestrelil Trenčana a rozhoduje tento zápas v presilovej hre. Asistencie: D. Skokan, A. Drgoň.

61:51

Vylúčenie v tíme Zvolena. Ryan Gropp dostáva 2 minúty za podrazenie.

61:11

Yogan sa natlačil pred Trenčana, ale puk sa mu skĺzol z hokejky.

60:42

Adam Drgoň pálil tvrdo od modrej čiary. Trenčan podržal svoje mužstvo dôležitým zákrokom.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Máme za sebou tretiu tretinu a víťaza sme zatiaľ nespoznali. V tretej tretine vyrovnal po krásnom sóle Dávid Mudrák. Za chvíľu sa začne predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:51

Vylúčenie v tíme Zvolena. Peter Hraško dostáva 2 minúty za hrubosť.

59:51

Vylúčenie v tíme Popradu. Patrik Svitana dostáva 2 minúty za hrubosť.

59:00

Domáci v obrovskom tlaku! Najprv strela Kukuču, potom Drgoňa! Gól visí na vlásku.

58:12

Oddychový čas domácich.

58:12

Vylúčenie v tíme Zvolena. Peter Hraško dostáva 2 minúty za podrazenie.

58:00

Začali sa nám posledné 2 minúty tretej tretiny.

57:22

Hecl strielal z prvej, ale strela mu príliš nesadla.K puku sa dostal Mudrák, ten vypálil, ale Peters puk pokryl.

56:56

Peter Zuzin sa uvoľnil a švihom vypálil, Peters podržal svoje mužstvo.

55:09

Zvolenčania zatlačili domácich v ich pásme. Messner vyslal delovku, ale Peters bol pripravený.

53:04

Bubela sa dostával do úniku, ale v poslednej chvíli ho zastavil Hain.

3:2

Branky a nahrávky: 14. Petráš (Kukuča), 26. Bubela (Yogan, Brincko), 63. Záborský (Skokan, Drgoň) – 18. Marcinek, 44. Mudrák (Kubka, Gropp)

HK Poprad: Peters (Valluš) – Meliško, Drgoň – Kotvan, Vainio – Brincko, Bokroš – M. Mešár, Valigura – Svitana, Paločko, Záborský – Yogan, Skokan, Bubela – Petráš, Mlynarovič, Kukuča – Paukovček, Sokoli
Trenér: M. Hrnčár

HKM Zvolen: Trenčan (Petrík) – Hain, Messner – Mudrák, Hanna – Kubka, Hraško – Barčík, Marcinek – Kašlík, Huntebrinker, Zuzin – Sideroff, Langkow, Hecl – Stupka, Šiška, Gropp – Viedenský, Csanyi
Trenér: P. Oremus

Rozhodčí: Konc D. (Svk) – Goga V. (Svk)

08:56 POP 2 Valigura, příliš mnoho hráčů na ledě
11:11 ZVO 2 Langkow, hákování
13:50 POP 1:0 Petráš (Kukuča)
17:26 ZVO 1:1 Marcinek
18:53 ZVO 2 Šiška, hákování
25:59 POP 2:1 Bubela (Yogan, Brincko)