5:4

konec (4:2, 0:0, 1:2)

25.09.2022, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 1. kolo • Martin Kožiak sk

Tipsport: 1.4 5.35 5.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skalica napokon víťazí v tomto zápase tesným rozdielom 5:4. Domáci viedli v prvej tretine už 4:0, no v ďalšom priebehu zápasu sa hosťom podarilo vyrovnať. Zápas potom v 47. minúte rozhodol Petr Obdržálek gólom na 5:4.
Skalica si tak udržala prvú priečku v tabuľke. Žiar sa prepadol na tretie miesto. (19:14:14)

59:42

Ani tento pokus domácich na prázdnu bránu presný nebol a Žiar sa tak stále drží v hre.

58:40

Gabri teraz úplne zle rozohral a puk už smeroval z hokejky jedného zo Skaličanov na prázdnu bránu. Gabri však dokázal svoje zaváhanie napraviť a puk zacyhtil.

57:20

Hosťujúci tréner odvolal brankára a Žiar tak skúsi vyrovnať v početnej výhode.

57:15

Hlinka dostal na modrej čiare kúsok času a okamžite to využil na strelu. Jeho pokus však Bernát zvládol pokryť.

56:20

Jakúbek bol teraz po tvrdom, ale čistom zákroku poslaný k zemi. Nakoniec však vyzerá byť relatívne v poriadku a s miernymi ťažkosťami ide na striedačku.

55:40

Hráčom Žiaru sa v závere nedarí dostať do väčšieho tlaku a čas na vyrovnanie sa im začína pomaly krátiť.

53:55

Skaličania sa nasťahovali do útočného pásma, ale strela z medzikružia tesne minula súperovu bránu.

52:24

Ďalšia hluchšia pasáž je ukončená zakázaným uvoľnením zo strany hostí a vhadzovať sa bude po Julínekovej pravici.

50:10

Skaličania stratili puk vo vlastnom pásme, ale nikomu z hostí sa nepodarilo vytvoriť dobrú pozíciu na strelu.

49:10

Hráči Žiaru si vypracovali zaujímavú príležitosť, ale Bernát dokázal obe strely pohotovo vyraziť.

47:00

Skalica dala gól!
Presilovka je napokon pre domácich úspešná. Po dobrej kombinácii dostal šancu PETR OBDRŽÁLEK, ktorý potom vďaka presnej strele dal svoj druhý gól v dnešnom stretnutí.
Asistencie: Richard Nemec, Alec Semandel

45:51

Po faule Lopejského bude mať Skalica šancu ísť opäť do vedenia v presilovke.

45:40

Do protiútoku sa teraz dostali dvaja hráči Skalice. Ohroziť súperovu bránu sa im ale nakoniec nepodarilo.

44:45

Po dvoch rýchlych góloch Žiaru sa hra na chvíľu spomalila. Do dobrej šance sa dostal až teraz Včelka, no jeho pokus dokázal Julínek vytesniť.

43:19

Žiar nad Hronom dáva gól!
Veľkú chybu v rozohrávke spravil brankár Bernát, ktorý ponúkol ako na podnose veľkú príležitosť ADAMOVI BARCÍKOVI. Ten potom nezaváhal a vyrovnal duel na 4:4.

41:18

Hostia vstúpili do tretej tretiny najlepšie ako mohli. Po rýchlej akcii sa dostal do dobrej pozície JÁN CHLEPČOK, ktorý potom presnou strelou prekonal domáceho gólmana a znížil na rozdiel jedného gólu.
Asistencie: Radovan Gabri, Martin Magdolen

40:01

Začala sa tretia tretina.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Obdržálek (Jurík), 10. Jurík (Nemec, Včelka), 16. Hujsa (Šátek, Janík), 16. Kotvan (Janáč, Vidovič), 47. Obdržálek (Nemec, Semandel) – 18. Fekiač (Gašpar, Jakúbek), 20. Jakúbek (Fekiač), 42. Chlepčok (Gabri, Magdolen), 44. Barcík

HK Skalica: Bernát (Nemec O.) – Fatul, Semandel, Janík, Kadlečík, Vidovič, Hílek, Mikula – Jurík, Nemec R., Obdržálek, Hujsa, Landrigan, Šátek, Janáč, Včelka, Kotvan, Kuba , Rajčák, Šišolák
Trenér: M. Ružička

MŠK Žiar nad Hronom: Mičík (Julínek) – Pač, Kobolka, Lopejský, Šeliga, Gabri, Hlinka, Rohaľ, Čulík – Jakúbek, Fekiač, Gašpar, Chlepčok, Halama, Magdolen, Kraut, Giertl, Kováč, Barcík, Brumerčík, Tatár
Trenér: N. Javorčík

Rozhodčí: M. Adamec, M. Mĺkvy

02:41 ZNH 2 Barcík, faul kolenem
03:32 SKA 1:0 Obdržálek (Jurík)
09:29 SKA 2:0 Jurík (Nemec, Včelka)
15:16 SKA 3:0 Hujsa (Šátek, Janík)
15:26 SKA 4:0 Kotvan (Janáč, Vidovič)
15:27 ZNH -Mičík +Julínek (Střídání)