2:1

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

24.09.2022, 18:30 • Niké Aréna Žilina • 1. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 1.45 5.02 4.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Derby medzi Žilinou a Martinom sa skončilo lepšie pre domácich, ktorí zvíťazili 2:1 po predĺžení, keď sa v presilovej hre po krásnej akcii presadil Patrik Koyš. Zápas mal grády, obe mužstvá ukázali svoju kvalitu, repríza minuloročného finále stála za to. Ja vám ďakujem za pozornosť a želám ešte pekný víkend. (20:52:15)

61:19

Vlci Žilina dali gól! Nádherná akcia domácich v presilovej hre! Růžička prihrával na Mráza, ktorý z prvej poslal puk ku PATRIKOVI KOYŠOVI a ten svojou strelou prekonáva Glosára.
Asistencie: Růžička, Mráz.

60:47

Petran vyhodil puk cez všetky čiary.

60:43

Halama nastreľoval v snahe prekvapiť Glosára.

60:33

Po buly sa ihneď domáci usadili v pásme, zľava strieľal Mráz.

60:17

Vylúčenie v tíme HK Martin:
Murček – 2 min., podrazenie.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Tretia tretina gól nepriniesla a po nerozhodnom skóre 1:1 uvidíme v Žiline predĺženie.