konec (15:9)

24.09.2022, 18:00 • 5. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.22 10.8 5.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

KH ISMM Kopřivnice – SHC Maloměřice – Brno 36:29 (15:9)
Nejvíce branek: Polcar 9, Gřes 6, Ošmera 4 – Koubek 6, Krošík 5/1, Hliničan 5. Rozhodčí: Filip Barták – Karel Hladký. Sedmimetrové hody: 6/3 – 2/1. Vyloučení: 5:3. (19:39:05)
Důležitý souboj dvou týmů z horní části tabulky skončil lépe pro Kopřivnici. Ta přehrála Maloměřice 36:29. Po oboustranně nervózním začátku se po deseti minutách hry osmělili domácí, kteří si postupně začali budovat zajímavý náskok. Po prvním poločase se šlo do šaten za stavu 15:9. Po změně stran navíc celek z Brna nezachytil nástup Kopřivnických, kteří si vytvořili až desetigólový polštář. Později dokázali Maloměřičtí dvakrát korigovat až na rozdíl čtyř zásahů, ale blíže se už nedostali. Domácím skvěle zahrál Jan Polcar, jenž vstřelil hned deset branek. Sedmkrát pak skóroval Jan Gřes.

Konec zápasu. (36:29)

60

Svůj výborný výkon v tomto utkání podtrhl dalším zásahem Jan Polcar. (36:29)

60

Vojtěch Svoboda ještě koriguje. (35:29)

60

Začala už poslední minuta utkání. (35:28)

59

David Ošmera zvyšuje na sedmibrankový rozdíl. (35:28)

59

Petřík neproměnil sedmičku. Vychytal ho brankář Mazač. (34:28)

59

Vyloučení pro tým SHC Maloměřice – Brno (Radim Tejzr). (34:28)

58

Po dalším zásahu Jana Polcara je už asi přeci jen rozhodnuto. Hosté si ještě vyžádali time-out. (34:28)

57

Vzápětí neméně důležitý zákrok domácího brankáře. Domácí už hrají v pěti. (33:28)

57

Důležitá trefa Jana Polcara. (33:28)

57

Oddechový čas domácích. (32:28)

57

Jan Ipser snížil na rozdíl čtyř zásahů! Závěr se dramatizuje. (32:28)

56

Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Ottó Kancel). Domácí teď mají na hřišti o dva hráče méně. (32:27)

56

Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Koubek). (32:27)

56

Jaromír Petřík proměnil sedmimetrový hod. (32:26)

55

Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jakub Ježek). (31:26)

36:29

KH ISMM Kopřivnice: Černota, Žingor, B. Pšenica – Střelec, J. Ježek, Ošmera, Zima, Gřes, Kancel, Petřík, Polcar, Brito Benítez, Musálek, Lefan, Bukovský.
Trenér: Aleš Chrastina

SHC Maloměřice Brno: Koňařík, Zaplatílek, Mazač – Vodička, Horut, Jung, Koubek, Kolář, Drásal, Ipser, Svoboda, Korger, Tejzr, Krošík, Hliničan, Havlík.
Trenér: František Urban

Rozhodčí: Filip Barták – Karel Hladký