24.09.2022, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 5. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 7.78 12.8 1.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:17:15)
TJ Sokol Nové Veselí – Tatran Prešov 22:22 (12:14)
Nejvíce branek: Halíček 6/3, J. Flajsar 4, Melichar 4 – Antl 5/3, Golubović 4, Rábek 3/1. Rozhodčí: Lukáš Moravec – Martin Tůma. Sedmimetrové hody: 3/3 – 6/4. Vyloučení: 2:3.
Slovenskému celku hrubě nevyšel start do druhého poločasu, v úvodních devíti minutách se mu nepodařilo skórovat a rázem musel mazat manko. Pak už to bylo jak přes kopírák, Nové Veselí šlo do vedení 17:16, Prešov srovnal, stejný obrázek se opakoval až do konce utkání. Sokol pokaždé odskočil, aby Tatran brzy srovnal. Dělba bodů je v konečném součtu asi zasloužená.

Konec zápasu. (22:22)

60

Poslední útok bude nejspíše patřit Prešovu, do konce zbývá 42 vteřin a hostující trenér Radoslav Antl si vyžádal oddechový čas. (22:22)

59

Slovenský tým i posedmé v řadě dokázal zpacifikovat jednogólový náskok soupeře, podařilo se to Fenárovi. (22:22)

58

Neúspěšné útoky na obou stranách palubovky, u míče Prešov. (22:21)

56

Domácí házenkáři skórovali díky Bartůňkovi, už by ale potřebovali také ubránit. (22:21)

56

Skutečně ano, po trefě Antla je zase srovnáno. (21:21)

55

Situace se opakuje jako přes kopírák, Melichar posunul Nové Veselí o gól napřed, popáté v řadě. Podaří se Prešovu opět vyrovnat? (21:20)

54

Za malou chvíli se rozeběhne poslední šestiminutovka, po gólu Carapkina začínáme zase od nuly! (20:20)

53

Téměř tři minuty bez změny skóre, Hajko posílá Nové Veselí do těsného náskoku. (20:19)