konec (13:17)

24.09.2022, 17:00 • hala Chemik, Lovosice • 5. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 2.88 7.9 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lovci Lovosice – HC ROBE Zubří 30:28 (13:17)
Nejvíce branek: Bogdanić 6, Hniďák 6, Chotěborský 4, Malý 4 – Mořkovský 8, Mičkal 6/2, Bajer 5. Rozhodčí: Milan Hájek – Tomáš Kozler. Sedmimetrové hody: 2/1 – 2/2. Vyloučení: 3:3. (18:40:03)
Na severu Čech se odehrálo skvělé házenkářské představení, v němž Lovci stejně jako minule ve druhém poločase zlikvidovali soupeřův náskok a bronzového medailistu minulého ročníku porážejí 30:28. Přitom celý zápas jen dotahovali, v poločase ztráceli čtyři branky a teprve v 52. minutě se poprvé dostali do vedení.
To navýšili až na tři góly, jenže v závěru se museli bránit ve dvojnásobném oslabení. Zubří se dostalo na kontakt, domácí kvartet v poli však dokázal zápas v posledních vteřinách rozhodnout.

Konec zápasu. (30:28)

60

Je rozhodnuto! Pavel Horák při hře čtyř proti šesti dokázal skórovat a zbývá už jen deset vteřin. (30:28)

60

Domácí tahají čas, Horák si 20 vteřin před koncem vynutil faul na devítce. (29:28)

60

Pavel Bajer zakončuje z pravého křídla ve dvojnásobné přesilovce o tyč a střílí kontaktní branku! (29:28)

59

Vyloučen byl Pavel Chotěborský (Lovosice). (29:27)

59

Domácí musejí položit míč pro pasivitu. (29:27)

59

Oddechový čas pro Lovosice minutu a půl před sirénou. (29:27)

59

Vyloučen byl Lukáš Malý (Lovosice). (29:27)

59

Lukáš Mořkovský pálí přes obránce přesně, navíc si vynutil faul a až do konce zápasu budou hosté hrát přesilovku. (29:27)

58

Technickou chybu Zubří trestá do prázdné brány Chotěborský. Domácí jsou nesmírně blízko vítězství. (29:26)

57

Na druhé straně zakončuje Kupa do břevna. Lovosice však zůstávají u míče. (28:26)

56

Branka Zubří nebyla uznána pro přešlap! (28:26)

56

Jan Kupa se štěstím prostřelil Krupu, který míč jen ztlumil nohou o zem. (28:26)