Menu

Fotbal

Česká fotbalová liga (B)

FK Pardubice B – FK Baník Most - Souš

2:0

konec (1:0)

24.09.2022, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • 8. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 1.3 5.2 5.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pardubice B potvrdily roli favorita a na domácím hřišti porazily Baník Most – Souš výsledkem 2:0.

Střelecký účet střetnutí otevřel ve 41. minutě Dominik Mareš, který z levé strany šestnáctky skóroval střelou na zadní tyčku. Z podobné pozice a do podobného prostoru padla i pojistka na domácí vítězství, po pouhých třech minutách na hřišti se trefil Daniel Pandula. Hosté si také vypracovali pár zajímavých příležitostí, ale ani jedna se neujala, Nicolas Šmíd udržel čisté konto až do závěrečného hvizdu.

Svěřenci kouče Němečka se díky vítězství posunuli v tabulce na šesté místo, Baník Most Souš zůstává s jediným bodem na chvostu soutěže. (12:17:04)

90+4

Konec zápasu.

90+3

Nicolas Šmíd udrží čisté konto, to už je jasné. Petr Glaser v závěrečných vteřinách za velkým vápnem ještě sklepl míč pro spoluhráče, jenž vypálil nad břevno.

90+2

Hosté na míči dlouho nepobyli. Po nepřesné nahrávce vystartoval do protiútoku Jakub Štichauer. Připletl se ale mezi tři soupeře, aby ve finále akce fauloval.

90+1

90+1. Šmíd si poradil s pokusem Glasera z přímého kopu

90+1

Most – Souš dostal výhody zajímavého volného přímého kopu kousek za šestnáctkou. Petr Glaser volil zakončení na stranu gólmana, Nicolas Šmíd se proletěl vzduchem a kulatý nesmysl levou rukou odpálil do zámezí.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

89

Bernardo Rosa zkusil překvapit obranu soupeře dalekým nákopem po pravé straně. Adresát Filip Stýblo ale zabral pozdě a míč na hrací ploše nestihl.

88

Nechybělo moc, aby došlo k okamžitému snížení. Po centru z pravé strany zakončoval Hyun Woong Seol ve skluzu vedle pravé tyče.

86

Střídání v týmu FK Pardubice B:
ze hřiště odchází Nana Akosah-Bempah, přichází Filip Stýblo.

86

86. Daniel PANDULA - 2:0

86

Tým Pardubice B právě vstřelil branku!
Je to jasné, pardubická rezerva zvítězí! Rozhozené defenzivy Štichauer využil k nahrávce doleva na úplně volného DANIELA PANDULU, který dostal spoustu času na seřízení mířidel, za dobře umístěným křižným přízemním pokusem se Halouska jenom ohlédl.

85

Z rohového kopu druhý gól nepřišel. Přetažený centr nebyl dobrou volbou, hostující defenziva si s ním poradila bez problémů.

84

Už to vypadalo, že Jakub Štichauer bude zakončovat tváří v tvář brankáři, ale balón mu utekl. Hrací předmět získal Daniel Pandula, jenž z bezprostřední blízkosti napálil dobře vyběhnuvšího brankáře. Roh pro Pardubice.

83

Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
ze hřiště odchází Ondřej Kolařík, přichází Matyáš Stružinský.

83

Střídání v týmu FK Pardubice B:
ze hřiště odchází Dominik Mareš, přichází Daniel Pandula.

82

Štěstí vyzkoušel po levém křídle Samuel Šimek. Cestu mu zkřížil Daniel Kovář, který zvládl balón odvrátit do zámezí.

81

V době, kdy se rozběhla závěrečná desetiminutovka základní hrací doby, kopal rohový kop Most – Souš. S centrem na přední tyč si poradil Štěpán Dostál.

80

Jindřich Novotný tentokráte převzal míč a po pravé lajně pokračoval v útočení. V plném sprintu nastřelil Hrnčíře a vybojoval rohový kop.

FK Pardubice B – FK Baník Most - Souš

2:0

konec (1:0)

Zpět na online

Branky: 41. Mareš, 86. Pandula

Karty:   73. Jarkovský (PCB) – 67. Novický (MOS)

FK Pardubice B: Šmíd – Rosa, Řehák (C) (57. Šimek), Hrnčíř, Sedláček, Dostál, Jarkovský, Štichauer, Zahradníček (57. Brdička), Akosah-Bempah (86. Stýblo), Mareš (83. Pandula).
Náhradníci: Volšík – Vencl.

Trenér: Pavel Němeček

FK Baník Most - Souš: Halouska – Novák, Cibulka, Novotný, Štefko (74. Rjaska), Glaser, Matyáš (51. Kováč), Kolařík (83. Stružinský), Novický (74. Seol), Bína, Pátek (C).
Náhradníci: Nejedlý – Smitka, Vlach.

Trenér: Daniel Sochor

Rozhodčí: Šulcová – Bohata, Šůma

Diváci: 120