2:1

konec (2:0, 0:1, 0:0)

23.09.2022, 18:00 • 3. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 1.53 5.06 4.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zvolen v domácom prostredí porazil Nové Zámky 2:1, takže domáci vyhrali aj tretí zápas v tejto sezóne. Výkon Zvolenu mal zostupnú tendenciu, domáci hrali jednoznačne najlepšie v prvej tretine a strelili v nej obidva góly zásluhou Viedenského a Kašlíka. Jediný gól hostí zaznamenal Jackson a napriek väčšej snahe v poslednej tretine sa už Novým Zámkom nepodarilo vyrovnať. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný večer! (20:31:07)

59:47

Ešte jedno vhadzovanie pred Trenčanom, pretože domácim sa nepodarilo dostať puk do stredného pásma.

59:21

Zúfalá snaha hostí a nastrelenie spoza červenej čiary skončilo len zakázaným uvoľnením, čo približuje Zvolen k víťazstvu.

58:27

Kantor je na striedačke a hostia budú hrať vabank v šiestich!
Oddychový čas pro tím HC MIKRON Nové Zámky.

58:27

Nové Zámky napádaním prinútili Zvolen vyhodiť puk na zakázané uvoľnenie v momente, keď už je predposledná minúta riadneho hracieho času v plnom prúde.

57:13

Sideroff vyskúšal prekvapiť Kantora strelou k bližšej tyči, ale tam bola len pripravená lapačka brankára hostí.

55:34

Vylúčenie v tíme HC MIKRON Nové Zámky:
Hatala – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

54:57

Ofsajd na strane Zvolena, ale domáci držia puk aspoň v strednom pásme, čo im vyhovuje.

53:36

Roman sa rozhodol vystreliť od modrej čiary, ale Trenčan pohodlne zakročil a drží Zvolen v natesnejšom vedení.

52:48

Útočnú snahu hostí zastavilo postavenie mimo hry, takže Nové Zámky stále márne hľadajú cestu za vyrovnávajúcim gólom.

52:23

Nastrelenie domácich až zo stredného pásma, ale splnilo svoj účel, pretože Kantor radšej puk prikryl a prerušil hru.

51:47

Kantor si pripisuje zákrok a obrana Zvolenu si môže na chvíľu vydýchnuť, pretože domáci získali vhadzovanie v útočnom pásme.

50:00

Veľká príležitosť pre Klempu, ktorý mal na hokejke vyrovnávajúci gól, ale Trenčan si poradil s jeho strelou z pravej strany až na dvakrát!

49:41

Píska sa ofsajd na strane Zvolena, ktorý v tretej tretine hrá zatiaľ veľmi opatrne a sústredí sa skôr na udržanie tesného vedenia.

46:23

Csányiho prudká strela bez prípravy trafila Kantora priamo do masky a kvôli otrasenému brankárovi hostí bola hra prerušená.

45:29

Rýchla strela švihom v podaní Mišiaka, ale Trenčan si s ňou bez ťažkostí poradil a schoval ju v lapačke.

44:32

Menšia roztržka medzi Klempom a Heclom, pretože domáci hráč dohrával Kantora aj po prerušení hry.

2:1

Branky a nahrávky: 11. Viedenský (Sideroff, Hanna), 18. Kašlík (Stupka, Hraško) – 30. Jackson (Johnson)

HKM Zvolen: Trenčan(Petrík) – Messner, Hain – Hanna, Mudrák – Hraško, Kubka – A. Barcík, S. Barcík – Zuzin, Huntebrinker, Kašlík – Hecl, Langkow, Sideroff – Gropp, Šiška, Stupka – Csányi, Viedenský, Marcinek
Trenér: P. Oremus

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor(Ovečka) – Kozák, Hatala – Lee, Knižka – Roman, Ligas – Hajnik, Babeliak – Farley, Johnson, Jackson – Mišiak, T. Mikúš, Števuliak – Klempa, J. Mikúš, Šišovský – Ondrušek, Faith
Trenér: G. Majoross

Rozhodčí: Konc, Goga – Synek, Junek

01:38 NZM 2 Mikúš, sekání
10:02 NZM 2 Ondrušek, nedovolené bránění
10:57 ZVO 1:0 Viedenský (Sideroff, Hanna)
13:55 NZM 2 Johnson, nedovolené bránění