konec (0:2)

07.08.2022, 15:00 • Old Trafford, Manchester • 1. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.79 3.79 4.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 7:12. (16:56:15)
Je konec. Manchester United na úvod sezóny prohrál doma s Brightonem 1:2.
Už v sedmé minutě se Bruno Fernandes ocitl v dobré šanci, ale přestřelil bránu soupeře. To byla první, ale také poslední větší příležitost ze strany Manchesteru. Následně předváděli svěřenci Grahama Pottera velmi dobrý výkon a ve 30. minutě otevřel brankový účet Pascal Groß. Obrana United, zejména na pravé straně, ovšem nadále předváděla špatný výkon a o devět minut později se Pascal Groß trefil podruhé.
V 54. minutě přišel na hrací plochu Cristiano Ronaldo, který o šest minut později dostal Rashforda do velké šance, ale jeho zakončení fantasticky vychytal Sánchez. V 67. minutě hostující brankář vyrazil také pokus Eriksena, ale o minutu později domácí snížili, když si Alexis Mac Allister srazil míč do vlastní sítě. Ke konci utkání se ovšem Manchester nedostal do žádné šance a The Seagulls si po skvělém výkonu odvážejí z Old Traffordu tři body.

90+6

90+6

Deniz Undav se dopustil faulu na Martíneze a Manchester United bude u míče.

90+5

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC:
ze hřiště odchází Danny Welbeck, přichází Deniz Undav.

90+5

V ofsajdu se nyní ocitl Donny van de Beek a vypadá to, že Erik ten Hag svůj první ostrý zápas na lavičce Manchester United prohraje.

90+4

Brighton konec utkání zvládá jako z učebnice a nyní získal také autové vhazování. Manchester United se vůbec nemůže dostat z vlastní poloviny.

90+3

Pascal Groß se postaral o rozehrávku, ale jeho přízemní centr nepřinesl nic vážnějšího.

90+2

Tyrell Malacia poslal k zemi Tariqa Lampteyho a Brighton má k dispozici volný kop.

90+1

ze hřiště odchází Solly March, přichází Levi Colwill.

90

Rozhodčí nastavuje 5 minut navíc.

90

Střídání v týmu Manchester United:
ze hřiště odchází Luke Shaw, přichází Anthony Elanga.
ze hřiště odchází Jadon Sancho, přichází Alejandro Garnacho.
ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Tyrell Malacia.

89

Znovu se Manchesteru nepovedlo vymyslet nic nebezpečného a Brighton konec zápasu zvládá daleko lépe.

88

Centr z rohu letěl na zadní tyč, kde se k míči dostal Lisandro Martínez, ale jeho pokus zblokoval Lewis Dunk.

87

Jadon Sancho našel přízemní přihrávkou ve vápně Ronalda, ale jeho zakončení zblokoval Adam Webster. Následuje další roh Eriksena.

86

Christian Eriksen měl před sebou otevřený prostor, ale jeho rána byla zblokována. Následně přišel centr na zadní tyč, ale ten chytil do rukou před Ronaldem Robert Sánchez.

85

Tariq Lamptey se nedostal s míčem přes Shawa a následně zfauloval Fernandese, který se chtěl dostat do rychlého brejku.

84

Donny van de Beek fantasticky zrychlil hru, když posunul míč na Sancha, ale ten se nedostal přes obránce hostů.