Menu

Fotbal

Česká fotbalová liga (A)

FK Baník Sokolov – FC Viktoria Plzeň B

0:2

konec (0:0)

06.08.2022, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • 1. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 3.28 3.9 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (12:14:03)
Rezerva plzeňské Viktorie potvrdila roli favorita a v prvním kole nového ročníku ČFL zvítězila na hřišti Sokolova výsledkem 2:0.

Góly padaly až ve druhém poločase. Skóre střetnutí otevřel v 53. minutě sedmnáctiletý plzeňský rodák Pavel Gaszczyk. Pojistku na vítězství Plzně dal v 81. minutě střídající Alexandr Sojka. Sokolov v závěru přidal na aktivitě, ale nebylo mu to nic platné, nedočkal se ani snížení.

90+4

Konec zápasu.

90+3

V závěrečných vteřinách ještě Sokolov dostal možnost kopnout si standardku. Propadnuvší centr odkopl mimo bezprostřední nebezpečí Oravec.

90+2

Jeden z plzeňských fotbalistů si všiml vyběhnuvšího domácího gólmana. Vyzkoušel zakončení z velké vzdálenosti, cílový prostor výrazně přestřelil.

90+1

V pokutovém území Plzně došlo k faulu na brankáře Ondřeje Mrózka. Osmnáctiletý strážce svatyně zůstává ležet na trávníku, na hrací plochu byla vpuštěna týmová masérka.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby dvě minuty.

89

Lukáš Václavík prodloužil míč naslepo za sebe. Když se otočil, tak zpozoroval, že našel pouze Petra Falouta, ten navíc zvládl rozehrát na volného Fišera.

88

Domácího gólmana Pavla Hrabačku zaměstnal vlastní spoluhráč, jenž nasměroval hlavičku na vlastní bránu. Brankář vyrazil míč nad břevno.

87

V nepřipravené pozici centroval Slavomír Strmiska. Polovysoký balón našel bránícího Šimona Planetu, následoval dlouhý odkop.

86

Není bez překvapení, že hosté hru výrazně zatáhli. Fotbalisté v zelených dresech ještě nevzdali boj o body, ale příliš dobře to s nimi nevypadá.

85

U rohového praporku si chtěl vytvořit prostor k centru Šimon Planeta. Nakonec centroval ze záklonu a jenom do zámezí.

84

Střídání v týmu FK Baník Sokolov:
ze hřiště odchází Rostislav Vokáč, přichází Slavomír Strmiska.

83

Sokolov zkusil rychle odpovědět, jenže dlouhý nákop za obranu vůbec nevyšel, Rostislav Vokáč se navíc dopustil útočného faulu.

81

81. Alexandr SOJKA - 0:2

81

Plzeň B právě vstřelila branku!
Oravec ještě neuspěl, ALEXANDR SOJKA už ano! Hosté opět uspěli po akci z levé strany. Centrovaný balón obránce slabě odvrátil k již zmíněnému Sojkovi, který si balón zvedl do vzduchu a levým nártem jej napálil k levé tyčce.

80

Mohlo být definitivně rozhodnuto! Na levou stranu šestnáctky obdržel ideální nahrávku Ondřej Oravec. Prostřelil vyběhnuvšího gólmana, ale Sokolov zachránil na brankové čáře hlavičkující obránce!

80

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Viktoria Plzeň B udržuje těsný jednobrankový náskok, směrem do defenzivy pokračuje ve velmi zodpovědné hře.

73

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
ze hřiště odchází Adam Vrba, přichází Tadeáš Pospíšil.

FK Baník Sokolov – FC Viktoria Plzeň B

0:2

konec (0:0)

Zpět na online

Branky: 53. Gaszczyk, 81. Sojka

Karty:   21. Debellis (SOK) – 30. Fišer (PLB)

FK Baník Sokolov: Hrabačka – Málek (46. Řezáč), Touré, Rybař, Žilák, Šulc, Krlička (C), Vokáč (84. Strmiska), Čížek (66. Václavík), Debellis, Kapolka.
Náhradníci: Štrunc – Stehlík, Strmiska, Řezáč, Švagr, Václavík, Zázrivec.

Trenér: Miloslav Janovský

FC Viktoria Plzeň B: Mrózek – Fišer, Vach, Pešek, Vrba (73. Pospíšil), Gaszczyk, Kronus (66. Sojka), Oravec, Falout, Aubrecht (73. Planeta), Čihák (C).
Náhradníci: Daněk – Pospíšil, Sojka, Houdek, Planeta.

Trenér: Josef Parlásek

Rozhodčí: Kolátor – Kyncl, Flade

Diváci: 250