HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha

5:2

konec (2:1, 1:0, 2:1)

06.08.2022, 09:00 • enteria arena, Pardubice • Tomáš Jirsa

Turnaj O pohár primátora se rozjel a Pardubice v první zápase vítězí nad pražskou Spartou 5:2. V dalším zápase se představí Olomouc proti Liberci. (10:36:43)

41:38

Velkou šanci Pardubic likviduje Přikryl.

39:50

Hru přerušuje hra vysokou holí.

37:34

Sparta právě vstřelila branku! DAVID SENČÁK fantasticky tečoval střelu Jakuba Tůmy. Sparta tak snižuje na rozdíl třech branek. Asistence: Jakub Tůma.

35:50

Kritickou situaci před svou branku vyřešil Matěcha zasednutím puku.

34:49

Ondřej Hrabík trefuje břevno!

34:11

Dynamo právě vstřelilo branku! A Pardubice své vedení ještě navyšují. Po střele Jakuba Koudelky se k dorážce dostal JOSEF KUBÍČEK, který zametl puk mezi nohy brankáře. Asistence: Adam Novotný, Jakub Koudelka.

32:45

32:38

Dynamo právě vstřelilo branku! DOMINIK PAVLATA vnitřní stranou kolene tečoval střelu Pavola Štetky. Pardubice tak v oslabení odskakují už na 4:1 a Sparta bude mít těžkou práci. Asistence: Pavol Štetka.

32:19

Ani Spaťané nehrají špatně. Jenže do brejku se dostávají domácí.

30:45

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Tvrdík – 2 min., hákování.

30:25

Začátek třetí třetiny okoření první vyloučení domácích.

30:01

Druhá třetina nabídla jiný průběh zápasu. Sparta Praha se herně konečně probrala a v prvních deseti minutách zatlačila Dynamo. Jenže pak přišel zbytečný faul hostí, který resultoval v další změnu obrazu hry. Pardubice se dostaly zpátky na koně a po brance Radka Tomase vedou už 3:1.

30:00

5:2

Branky a nahrávky: 6. Paleček (Kalužík, Koudelka), 14. Pavlata (Štetka), 28. Tomas (Pavlata), 33. Pavlata (Štetka), 35. Kubíček (Koudelka, Novotný) – 12. Mácha (Křišťan), 38. Senčák (Tůma)

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Borovička) – Chabada, Rájek, Tvrdík, Švec, Vachun, Koudelka, Bárta, Gromadzki, Štetka, Pavlata, Kalužík, Paleček, Tomas, Kubíček, Novotný, Kloz, Fiala.
Trenér: Malinský

HC Sparta Praha: Přikryl – Bartoň, Červenka, David, Horáček, Šeba, Tůma, Zamazal, Bareš, Höll, Hrabík, Křišťan, Mácha, Novák, Odehnal, Přibyl, Senčák, Stepanchuk, Zamazal, Žmola, Vishneuskly.
Trenér: Slavíček

Rozhodčí: Kratochvíl – Obr, Mikula

01:34 SPA 2 Zamazal, podrážení
05:11 PCE 1:0 Paleček (Kalužík, Koudelka)
06:49 SPA 2 Zamazal, vysoká hůl