6:5

po s.n. (2:0) (2:1, 1:3, 2:1)

05.08.2022, 19:15 • Mini Werk Arena, Třinec • Ondřej Černý

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (21:18:08)
Dnešní utkání je u konce. Dva body za výhru po nájezdech si z něho překvapivě odnáší tým Rigy, který tak vyhrává i svůj dnešní druhý zápas. Domácí vedli od první třetiny, v té druhé o svůj náskok přišli, ale proti aktivnějšímu soupeři nakonec dokázali ještě v závěru třetí třetiny vyrovnat a vynutit si nájezdy, ve kterých byli jasně lepší a dalo by se říci, že i šťastnější. Vítěznou branku vstřelil v samostatných nájezdech Auzinš.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HS Riga.

Samostatné nájezdy začínají.
Třetí třetinu ovládl o jednu branku tým Rigy. Vzhledem k tomu, že základní část skončila 5:5, tak zápas putuje přímo do samostatných nájezdů.