Mistrovství světa mužů

Řecko – Finsko

2:1

konec (0:0, 1:0, 1:1)

23.06.2022, 22:00 • Place Bell 1, Laval, Kanada • Info o změnách stavu (Milan Huppert)

Řecko dokonale zaskočilo favorizované Finy, které v těsném utkání porazilo 2:1. Skóre střetnutí otevřel ve 28. minutě Stephen Alvo, na tento gól ještě našel odpověď Santtu Sirkkala. Řekové se ovšem vyrovnávající trefou nenechali rozhodit a ve 33. minutě překlopil misky vah zpět na jejich stranu Nicholas Pitsikoulis a výsledek 2:1 vydržel až do závěrečného klaksonu. (23:55:16)
Střely na bránu: 17 – 22.

44:58

Vyloučení v týmu Finsko:
Ville Väänänen – 2 min., krosček.

43:19

Matias Kiiskinen – 2 min., nedovolené bránění.

32:01

Řecko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je NICHOLAS PITSIKOULIS. Asistence: Stephen Alvo a Joshua Barbas.

30:59

Finsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je SANTTU SIRKKALA. Asistence: Kalle-Veikko Koivisto.

30:01

30:00

27:39

Santtu Sirkkala – 2 min., hrubost.

27:21

Autorem branky je STEPHEN ALVO. Bez asistence.

24:56

Vyloučení v týmu Řecko:
Stephen Alvo – 2 min., držení.

21:06

Současné vyloučení:
Trest pro hráčskou lavici – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti, odpyká Angelo Kakivelis,