Play-off NHL

Carolina Hurricanes – New York Rangers

2:1

po prodl. (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:0

19.05.2022, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • Semifinále V. konference • Tomáš Němčík

Tipsport: 1.92 4.2 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Carolina právě vstřelila branku!
Domácí v prvním utkání série vítězí! Po zblokované ráně Brandona Smithe vypálil také IAN COLE, jehož ránu před Igorem Šesťorkinem nechtěně mimo jeho dosah tečoval smolař Ryan Lindgren. Asistence: Brendan Smith a Jesperi Kotkaniemi.

62:20

Martin Nečas se pokusil o individuální akce, avšak přes Ryana Lindgrena český útočník neprošel.

61:27

Adam Fox se rozhodl podpořit útok, avšak jeho střelecký pokus skončil jen na výstroji jeho spoluhráče Andrewa Coppa.

60:45

Mika Zibanejad se dostal za bránu soupeře, odkud zkoušel chytře puk odrazit od betonu domácího brankáře, avšak to se mu nepovedlo.

60:01

Střely na branku 24-27
Skončila třetí třetina, ve které si domácí vytvořili poměrně dost šanci. Už se zdálo, že první bod v sérii ukořistí Jezdci, avšak v 58. minutě se dokázal prosadit Sebastian Aho, který posílá tenhle zápas do prodloužení.

60:00

59:36

Po křižném pasu Kaapa Kakka pálil na bližší tyč Adam Fox, avšak ten bránu soupeře těsně minul.

59:00

Martin Nečas našel v mezikruží volného Vincenta Trochecka, jehož zakončení z první Igor Šesťorkin vyrazil.

58:30

Z bezprostřední blízkosti zakončoval Mika Zibanejad, avšak Antti Raanta neměl s jeho pokusem problém.

57:37

57:37 Sebastian AHO - 1:1

57:37

Domácí vyrovnávají skóre zápasu! Seth Jarvis výborně našel před bránou soupeře volného SEBASTIANA AHA, který sice s prvním zakončením na Igora Šesťorkina nevyzrál, avšak dorážka už za brankovou čárou skončila. Asistence: Seth Jarvis a Teuvo Teräväinen.

57:13

Sebastian Aho najížděl ze strany sám na Igora Šesťorkina, když finský útočník nastřelil jen tyč!

56:07

Kotouč se po buly v útočném pásmu Jezdců odrazil příhodně proti holi Alexise Lafreniera, který však z dobré pozice přestřelil prostor mezi třemi tyčemi.

55:34

Jaccob Slavin hledal dlouhým pasem Nina Niederreitera, který jeho pas nezpracoval, a tak se k puku dostali hosté.

2:1

Branky a nahrávky: 58. Aho (Jarvis, Teräväinen), 64. Cole (Br. Smith, Kotkaniemi) – 8. Chytil (Lafreniere)

Carolina Hurricanes: Raanta (Kočetkov) – Slavin (A), DeAngelo, Skjei, Pesce, Br. Smith, Cole – Svečnikov, Aho (A), Jarvis – Domi, Trocheck, Teräväinen – Niederreiter, Staal (C), Fast – Lorentz, Kotkaniemi, Nečas.
Trenér: Rod Brind’Amour

New York Rangers: Šesťorkin (Georgijev) – R. Lindgren, Fox, Miller, Trouba (A), Braun, Schneider – Kreider (A), Zibanejad, Vatrano – Panarin (A), Strome, Copp – Lafreniere, Chytil, Kakko – Reaves, Rooney, Motte.
Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: O’Rourke, L’Ecuyer – Murchison, Shewchyk

Diváci: 18 705

01:26 CAR 2 Niederreiter, vysoká hůl
01:53 NYR 2 Strome, podrážení