Evropská liga

Eintracht Frankfurt – Glasgow Rangers

1:1

po penal. (5:4) (0:0)

18.05.2022, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán (Sevilla) • Finále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.35 3.28 3.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (00:05:05)
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 12:5. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:10.
Je konec! Vítězem Evropské ligy se stává Eintracht Frankfurt, který dokázal otočit finále proti Rangers. Skotský celek poslal do vedení v 57. minutě Joe Aribo, jenže v 69. minutě vyrovnal Rafael Borré. Duel tak musel jít do prodloužení, v jehož závěru měl stoprocentní možnost Ryan Kent, ale Kevin Trapp se stal hrdinou Frankfurtu. O vítězi tak musely rozhodovat až penalty. Všech pět střelců Frankfurtu mnohdy i se štěstím proměnilo, zatímco Aaron Ramsey, který přišel na trávník právě kvůli penaltám, selhal.

Rafael BORRÉ

5. série 5:4

Je to jasné! Autor branky na 1:1 uklidil svou penaltu pod břevno a rozhodl o vítězství Frankfurtu v Evropské lize!

Kemar ROOFE

5. série 4:4

Roofe musel dát a těžkou situaci zvládl na jedničku střelou o tyč!

Filip KOSTIĆ

4. série 4:3

Filip Kostić potvrdil svou kopací techniku a levačkou poslal míč do dolního rohu! Frankfurt klepe na trůn!

Aaron RAMSEY

4. série 3:3

Aaron Ramsey přišel na trávník v závěru prodloužení kvůli penaltám, ale nyní trefil Kevin Trappa!

Dajči KAMADA

3. série 3:3

Pokračuje série úspěšných pokusů! Kamada si vzal krátký rozběh a střelou o tyč proměnil.

Scott ARFIELD

3. série 2:3

Arfield také potvrdil své zkušenosti, vzal si dlouhý rozběh a razantní střelou proměnil.