Menu

Fotbal

Česká fotbalová liga (A)

SK Benešov – 1. FK Příbram B

5:1

konec (3:0)

14.05.2022, 10:15 • 25. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Kubečka)

Tipsport: 1.63 4.0 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Benešov zvládl dnešní souboj s rezervou Příbrami, proti které si zastřílel a zvítězil 5:1. O svém triumfu rozhodl hned v první půli, kterou ovládl 3:0. Příbram sice snížila po změně stran, ale domácí znovu zareagovali. (12:04:40)

90

Konec zápasu.

71

Benešov právě vstřelil branku! Jenže domácí Benešov našel rychlou odpověď a po čtyřech minutách přidává pátou branku. Autorem branky je JAKUB ŠTEFANČIN!

67

Tým Příbram B právě vstřelil branku! Také hostující rezerva Příbrami se dočkala vytoužené branky. Prosadil se VOJTĚCH LUKAVSKÝ!

54

Benešov právě vstřelil branku! Domácí Benešov pokračuje v ofenzivní smršti i po změně stran! Autorem čtvrté branky je ONDŘEJ VOSÁHLO!

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

20

Žlutá karta pro tým SK Benešov (Vrňák).

15

Benešov právě vstřelil branku! Exhibice pokračuje! Benešov po čtvrthodině hry přidává už třetí branku! Autorem branky je KAMIL KULHAVÝ!

12

Benešov právě vstřelil branku! Domácí celek pokračuje v parádní výkonu a rychle přidává také druhou branku! Autorem branky je TUAN ANH LE!

2

Benešov právě vstřelil branku! Fantastický vstup do utkání pro domácí Benešov, který se ujímá vedení už ve druhé minutě! Penaltu proměnil ZDENĚK VRŇÁK!

1

Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

SK Benešov: Diviš – Brokeš, Filip, Krunert, Kulhavý, Le, Meszároš, Roháč, Sládek, Vosáhlo, Vrňák
Náhradníci: Dušek, Pedro, Schummer, Sikora, Štefančin,Vosáhlo, Ziman

1. FK Příbram B: Orijah – Budínský, Dvořák, Gabriel, Hošek, Kolář, Lukavský, Majid, Rajtmajet, Švestka, Vott
Náhradníci: Al-Ghamdi, Borka, Cmiljanović, Nedvěd, Suchý.
Dnes se společně podíváme na souboj dvou tabulkových sousedů. Benešov drží po třiadvaceti odehraných kolech jedenáctou pozici bod za svým dnešním soupeřem. Zápasy rezervy Příbrami navíc přinášejí o něco více branek. V posledním kole Benešov prohrál 0:2 v Domažlicích, zatímco rezerva Příbramu schytala výprask 0:6 s rezervou Viktorie Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

SK Benešov – 1. FK Příbram B

5:1

konec (3:0)

Zpět na online

Branky: 2. Vrňák (pen.), 12. Le, 15. Kulhavý, 54. Vosáhlo, 71. Štefančin – 67. Lukavský

Karty:   20. Vrňák (BNS)

SK Benešov: Diviš – Roháč (68. Štefančín), Sládek, Krunert, J. Vosáhlo – Filip, Brokeš, Kulhavý (53. Dušek), Vrňák (53. O. Vosáhlo), Le (78. Ziman) – Meszáros (58. Sikora)
Náhradníci: Dušek, Pedro, Schummer, Sikora, Štefančin,Vosáhlo, Ziman

1. FK Příbram B: Orijah – Budínský, Dvořák, Gabriel (53. Al-Ghamdi), Hošek (74. Suchý), Kolář, Lukavský, Majid (67. Nedvěd), Rajtmajet, Švestka, Vott (46. Cmiljanović)
Náhradníci: Al-Ghamdi, Borka, Cmiljanović, Nedvěd, Suchý