Chance Extraliga mužů

TJ Sokol Nové Veselí – KH ISMM Kopřivnice

31:28

konec (16:12)

13.05.2022, 19:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • O 7. - 8. místo • Martin Augustin (@ogy_16)

TJ Sokol Nové Veselí – KH ISMM Kopřivnice 31:28 (16:12)
Nejvíce branek: Bartůněk 6, J. Flajsar 5, Tomášek 5 – Hanus 7, Polcar 6, Petřík 4/4. Rozhodčí: Veselý, Zelenka. Sedmimetrové hody: 1/1 – 8/5. Vyloučení: 5:5. (20:44:18)
Dramatické utkání končí výhrou Nového Veselí 31:28, což v součtu s prvním utkáním (26:28) znamená, že domácí končí v Extralize sedmí! Domácí celek měl výborný nástup do zápasu. Sice jako první inkasoval, ale poté si vypracoval vysoké vedení. Pět minut před přestávkou svítilo na tabuli skóre 16:8. To hosté do přestávky snížili na 16:12 a po změně stran se postupně dokázali přiblížit až na rozdíl jedné branky. Závěr, který přinesl také poměrně dost emocí, však házenkáři Nového Veselí zvládli a díky výhře o tři góly mohou slavit.

Konec zápasu. (31:28)

60

Vít Schams hrdinou! Již po vypršení času vyrazil nohama Grizeljovu sedmičku a Nové Veselí tak končí sedmé! (31:28)

60

Schams vychytal zakončení z pravého křídla, ovšem rozhodčí nařizují proti domácím sedmičku! Velké emoce především v hledišti. (31:28)

60

A berou si oddechový čas. (31:28)

60

Domácí ale mají zhruba půl minuty před koncem míč pod svou kontrolou. (31:28)

59

Jan Hanus dostává hosty do kontaktu. Kopřivnice se potřebuje přiblížit alespoň na dvougólový rozdíl. Ten by znamenal rozstřel. (31:28)

58

Oddechový čas pro hosty... (31:27)

58

Roman Dodica se nemýlil! (31:27)

58

Další sedmimetrový hod pro domácí! (30:27)

58

Jan Polcar ještě hostům udržel naději na sedmé místo. (30:27)

57

Po faulu Doležela následovala sedmička a tu Roman Dodica proměnil! (30:26)

57

Vyloučení pro tým KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel). (29:26)

55

Po zablokované střele se míč příhodně odrazil pro Jiřího Gregoroviče, který toho využil. Domácí vedou o tři branky. (29:26)

54

Hosté jsou v plném počtu. (28:26)

54

Domácí využili zisku míče a než se stačil gólman Kopřivnice vrátit do brány, přilétl mu balón do sítě z rukou Bartůňka. (28:26)