Play-off NHL

St. Louis Blues – Minnesota Wild

5:1

konec (1:0, 3:0, 1:1) Stav série: 4:2

13.05.2022, 03:30 • Enterprise Center, St. Louis • Čtvrtfinále Z. konference • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.39 4.14 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:49

Dmitrij Kulikov dostal dvě minuty za držení. Pro hosty další velká komplikace.

46:51

Dvě minuty za vysokou hůl dostává Brayden Schenn. Šance pro hosty vrátit se do utkání!

42:08

Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Kevin Fiala – 2 min., hákování.

39:53

Dvě minuty za hákování dostal Calle Rosén. Hosté budou hrát přesilovku, kterou si asi přenesou do třetí třetiny.

37:36

Dvě minuty za držení Kyroua vyfasoval Tyson Jost. Přesilovka pro domácí.

30:45

Na trestnou lavici za vysokou hůl míří Ryan Hartman. Blues tedy budou hrát další přesilovku.

29:06

Mats Zuccarello odehrál puk do hlediště a za to přijde trest za zdržování hry! Přesilovka Bluesmanů začne po reklamní přestávce.

23:57

Robert Bortuzzo zasáhl holí do helmy Jordana Greenwaye a domácí se tak budou muset bránit v oslabení.

07:54

Síly na ledě se na 18 sekund vyrovnají. Brandon Saad dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

06:12

Bezprostředně po skončení Faulkova trestu obdržel dvě minuty za sekání naopak Matthew Boldy. Po reklamní přestávce si zahrají přesilovku Bluesmani.

04:08

Vyloučení v týmu St. Louis Blues:
Justin Faulk – 2 min., hákování.

5:1

Branky a nahrávky: 15. Leddy (Parayko), 30. O'Reilly (Schenn, Perron), 34. Bozak (Toropčenko, Saad), 39. Tarasenko (Perron, Perunovich), 59. Parayko – 47. Dumba (Merrill, Kulikov)

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Parayko, Leddy, Faulk, Rosén, Bortuzzo, Mikkola, Perunovich – Perron, O'Reilly (C), Schenn (A) – Tarasenko (A), Thomas, Bučněvič – Kyrou, Barbašev, Saad – Bozak, Toropčenko.
Trenér: Berube

Minnesota Wild: Talbot (Fleury) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Kulikov, Merrill – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Boldy, F. Gaudreau, Fiala – M. Foligno (A), Eriksson Ek, Greenway – Duhaime, Jost, Dewar.

23:57 STL 2 Bortuzzo, vysoká hůl
29:06 MNS 2 Zuccarello, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
29:26 STL 2:0 O'Reilly (Schenn, Perron)
30:45 MNS 2 Hartman, vysoká hůl
33:25 STL 3:0 Bozak (Toropčenko, Saad)
37:36 MNS 2 Jost, držení
38:36 STL 4:0 Tarasenko (Perron, Perunovich)
39:53 STL 2 Rosén, hákování
42:08 MNS 2 Fiala, hákování
46:25 MNS 4:1 Dumba (Merrill, Kulikov)