24.02.2022, 01:45 • American Airlines Center, Dallas • Michal Raška

Tipsport: 2.08 4.02 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji mír a lásku. (04:28:15)

Jake Oettinger (DAL) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9%, odchytal 60:54
Connor Hellebuyck (WPG) – 36 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,3%, odchytal 60:40

Česká a slovenská stopa

Radek Faksa (DAL) – 0+0, +/- 0 účast, 0 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 12:21

1. Tyler Seguin (DAL) 1+1
2. Mark Scheifele (WPG) 1+1
3. Jake Oettinger (DAL) – 20 zákroků, 2 OG, úspěšnost 90,9%
Je konec. Dallas Stars zvítězil nad Winnipegem Jets 3:2 po prodloužení. V 8. minutě poslal hosty do vedení Wheeler a Winnipeg se dlouho držel ve vedení, ovšem ve 38. minutě srovnal Jamie Benn a do třetí třetiny se šlo za stavu 1:1. Ve 45. minutě poslal hosty zpět do vedení Scheifele, ale v 54. minutě po velkém tlaku srovnal Gurjanov. Následně se šlo do prodloužení, kde po 54 vteřinách rozhodl Seguin.

60:54

60:54 Tyler SEGUIN - 3:2

60:54

Dallas právě vstřelil branku!
Po přezkoumání záznamu je branka domácích uznána a Dallas tak vítězí 3:2! TYLER SEGUIN se dostal z levé strany ke střele, kterou Connor Hellebuyck vyrazil, ale následně jej Seguin z voleje přeloboval a Josh Morrissey odvrátil kotouč už za brankovou čárou. Asistence: Jamie Benn.

60:42

Josh Morrissey se po velké chybě soupeře dostal ke střele, ale Jake Oettinger předvedl skvělý zákrok!

60:16

Dallas vyhrál úvodní buly prodloužení, ale z útočné třetiny se dostal až za vlastní bránu.

60:01

60:00

59:51

Hosté jsou stále u kotouče, ale půjde se do prodloužení.

59:08

Winnipeg bojuje o kotouč za bránou soupeře, ale to se mu nedaří.

58:00

Dvě minuty před koncem je stav smírný 2:2.

56:51

Tentokrát musel Jake Oettinger zasahovat na druhé straně, ale puk chytil do lapačky.

56:22

Radek Faksa ukradl puk při rozehrávce soupeře a získal pásmo pro Stars.

55:58

Hostům se nepodařilo vymyslet něco vážnějšího a Dallas pokračuje v útoku.

54:58

Domácí se snaží něco vymyslet ve třetině soupeře, ale tentokrát se jim to nepovedlo.

53:35

53:35 Denis GURJANOV - 2:2

3:2

Branky a nahrávky: 38. Jamie Benn (Hintz), 54. Gurjanov (Seguin, Jamie Benn), 61. Seguin (Jamie Benn) – 8. Wheeler (Pionk, Scheifele), 45. Scheifele (Pionk, Connor)

Dallas Stars: Oettinger (Holtby) – M. Heiskanen (A), R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, Hakanpää, Harley – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Gurjanov, Seguin, M. Raffl – A. Radulov, Jamie Benn (C), Peterson – Glendening, Faksa, Kiviranta.
Trenér: Rick Bowness

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Pionk, Dillon, DeMelo, Morrissey (A), N. Schmidt, Beaulieu – Wheeler (C), Scheifele (A), P. Stastny – J. Svečnikov, Dubois, Connor – Vesalainen, Lowry, Harkins – Poganski, Toninato, A. Brooks.
Trenér: Dave Lowry

Rozhodčí: Markovic, Mclsaac – Galloway, Suchánek

Diváci: 10 098

07:14 WPG 0:1 Wheeler (Pionk, Scheifele)
15:30 WPG 2 Wheeler, podrážení