Chance liga

HC Slavia Praha – SK Horácká Slavia Třebíč

2:0

konec (0:0, 1:0, 1:0)

23.02.2022, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • 48. kolo • David Mencl (@davidmencl)

Tipsport: 2.35 4.3 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pražská Slavia nakonec uhájila domácí půdu, když na úvodní trefu zápasu navázal tři minuty před koncem po parádním vyjetí z rohu Tomáš Knotek. Třebíč ve zbytku utkání už nebyla nebezpečná, hosté nakonec ani na chvilku nezkusili hru bez brankáře. Pražané tak získávají důležité tři body v nesmírně vyrovnaném souboji o play-off. (20:15:25)

59:37

Hosté se sice drží před Michajlovem, přes domácí obranu se ale do zakončení nemohou dostat.

59:08

Pražané v závěru dobře brání, navíc donutili Třebíč zahrát puk do ofsajdu. Jekel stále zůstává v brance.

58:21

Od modré pálil Krejčí, Jekel si poradil vyrážečkou.

57:56

Žejdl našel volného Kružíka, ten ale tváří v tvář Jekelovi bekhendem neuspěl!

56:48

56:48 Tomáš KNOTEK - 2:0

56:48

Slavia právě vstřelila branku!
Tři minuty před koncem navyšují domácí své vedení! TOMÁŠ KNOTEK se s pukem z rohu dostal až mezi kruhy, odkud vypálil přesně k levé tyči! Asistence: Petr Kafka a Robin Všetečka.

56:13

Žejdl byl na levé straně sám, jenže dlouho váhal se zakončením. nakonec chtěl zadovkou najít Kružíka, kterého ale zahnal do rohu.

55:16

Poizlova střela se nebezpečně snášela ze vzduchu, Michajlov si dal velký pozor.

54:30

Třebíč zastavil v dalším útočném snažení těsný ofsajd. Po komerční přestávce nás čeká závěrečná část třetí třetiny, ve které se budou hosté snažit smazat jednobrankové manko.

54:16

Pokus Hunkese od modré čáry proletěl jen těsně kolem domácí klece.

53:09

Ve hře je v posledních minutách vidět hodně nepřesností.

51:28

Všetečka se tlačil z pravé strany před Jekela, nakonec se ale ke střele vůbec nedostal.

49:39

Znovu Kafka našel chytrou přihrávkou Všetečku, který tentokrát pálil z pravého kruhu, jenže i tentokrát si Jekel poradil. A skvěle zasáhl proti rychlé dorážce.

49:03

Kafka vystihl rozehrávku soupeře a nahrál Všetečkovi, jehož ránu dokázal Jekel zastavit.

47:42

Machač se tlačil z levé strany do zakončení, střelou na bližší tyč ale třebíčského brankáře nepřekonal.

46:17

Úplně sám před brankářem zůstal Doležal, jenže střelou mezi betony proti Jekelovi neuspěl!