Přípravný zápas

RZ Pellets Wolfsberger AC – Bohemians Praha 1905

1:1

konec (1:0)

27.01.2022, 13:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

90

Konec zápasu. (15:15:02)

46

Bohemians právě vstřelili branku!
Hned na začátku druhého poločasu český celek vyrovnává na 1:1, když se trefil zkušený TOMÁŠ NECID.

46

45

44

Wolfsberger právě vstřelili branku!
Rakouský celek jde v závěru prvního poločasu do vedení 1:0, když se prosadil THORSTEN ROCHER.

1

Začátek utkání je naplánován na 13:30 hodin.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další přípravné zápasy a my budeme sledovat duel RZ Pellets Wolfsberger AC – Bohemians Praha 1905, který se odehraje v rámci tureckého soustředění. Pro celek Bohemians to dnes bude generálka, takže se očekává, že nastoupí už v "ligové" sestavě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.