Extraliga dorostu - o účast v play-off

HC Olomouc – HC RT TORAX Poruba

4:2

konec (1:0, 1:1, 2:1)

27.01.2022, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina E • Info o změnách stavu (Daniel Fekets (@DFekets))

Olomoučtí dorostenci dnes přemohli Porubu poměrem 4:2. Do vedení je poslal v 11. minutě Matej Golais. Vyrovnání ve druhé periodě obstaral David Moravec, ale na konci prostřední periody skóroval Tomáš Galvas. Tři branky byly k vidění i v poslední třetině. Na 3:1 zvýšil Jakub Belan, avšak snížení obstaral znovu David Moravec. V úplném závěru se trefil ještě Dominik Jeřábek.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (20:05:51)

59:59

Olomouc právě vstřelila branku!
Je hotovo! Olomouc těžké poslední minuty přežila a sekundu před koncem navíc potvrdila výhru gólem DOMINIKA JEŘÁBKA do prázdné klece. 4:2. Bez asistence.

59:14

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Tristan Konobejl – 2 min., hákování).

55:10

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Tristan Konobejl – 2 min., hrubost + 2 min., nesportovní chování).

54:36

Poruba právě vstřelila branku!
O necelé dvě minuty později však Poruba snižuje. Svůj druhý gól v utkání si připsal DAVID MORAVEC. 3:2. Asistence: Lev Viktorovič Stasiuk a Maxim Vehovský.

53:18

Olomouc navyšuje své dnešní vedení a teď už je velmi blízko k zisku dalšího vítězství. Tentokráte se prosadil JAKUB BELAN. 3:1. Bez asistence.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli dva góly. Olomouc stále drží jednobrankový náskok, tentokráte 2:1. O zatím rozdílový gól se postaral ve 39. minutě Tomáš Galvas.

40:00

38:44

Domácí celek se podruhé v utkání dostává do vedení! Na konci druhé třetiny se prosazuje obránce TOMÁŠ GALVAS. 2:1. Asistence: Jakub Čerbák.

33:25

Chvíli po ubránění početní výhody soupeře Poruba srovnává. Gól si připisuje kapitán DAVID MORAVEC. 1:1. Asistence: Lev Viktorovič Stasiuk a Maxim Vehovský.

30:37

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Lev Viktorovič Stasiuk – 2 min., napadení).

27:43

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kristián Šenk – 2 min., vražení na mantinel).

20:01

Po první třetině kohouti vedou nad svým ostravským soupeřem 1:0. Jediným střelcem utkání je zatím domácí Matej Golais.

20:00

10:40

Hanáci se na konci 11. minuty dostávají do vedení. Trefuje se MATEJ GOLAIS. 1:0. Bez asistence.

00:01

4:2

Branky a nahrávky: 11. Golais, 39. Galvas (Čerbák), 54. Belan, 60. Jeřábek – 34. Moravec (Stasiuk, M. Vehovský), 55. Moravec (Stasiuk, M. Vehovský)

HC Olomouc: Čerbák (Žbánek) – Němec, Zimovčák, Šlahora (A), Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Šenk, Kučera, Najman, Jeřábek (C), Izák, Konobejl, Neoral, Golais, Belan (A)
Trenér: Jan Křivohlávek

HC RT TORAX Poruba: Chylík (Mareček) – Jeřábek, Janeček, Kalužík, Kršík (A), Glos, Michalčík, Pavlíček – Stasiuk, Sobol, Veselý, Moravec (C), T. Vehovský, Šrubař, M. Vehovský (A)
Trenér: David Moravec

Rozhodčí: Held – Hrabal, Štěrba