Jacob Markström (CGY) – 20 zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,2%, odchytal 60:00
Jordan Binnington (STL) – 28 zákroků, 7 OG, úspěšnost 80%, odchytal 40:00
Ville Husso (STL) – 13 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 20:00

Adam Růžička (CGY) – 1+0, +2 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 9:41
Daniel Vladař (CGY) – 0 zákroků, 0 OG, úspěšnost %, odchytal 00:00

2. Johnny Gaudreau (CGY) 1+3
3. Nikita Zadorov (CGY) 1+1
Dnešní utkání sledovalo 9 039 diváků.
Je konec. Calgary Flames zvítězilo nad St. Louis Blues vysoce 7:1!
Byli to ovšem hosté, kteří otevřeli brankový účet v 6. minutě, když se trefil Bozak. O minutu později ale srovnal Zadorov. A následně už začala demolice. Ve 13. minutě poslal Calgary do vedení Tanev a v 16. minutě se trefil Lindholm. Po první třetině tak Flames vedli 3:1. Ve 24. minutě zvýšil vedení Monahan. Ve 35. minutě se trefil také Coleman. Ve 37. minutě se mohli radovat rovněž slovenští fanoušci, protože se prosadil Růžička. Nakonec gólový účet ukončil ve 40. minutě Gaudreau.

59:32

Další pokus ze strany domácích, se kterým si ale Ville Husso opět poradil.

58:45

Ville Husso tentokrát musel čelit střele z levého kruhu, ale vypadá to, že si udrží čisté konto.

57:33

Nyní už se zápas pouze dohrává a ani St. Louis se nijak nedaří dostat dopředu do větší šance.

56:17

Jacob Markström si následně poradil se zakončením Ivana Barbaševa a následuje poslední komerční přestávka.

56:10

Další nepřesnost na straně Calgary, ale to domácím nijak hodně vadit nemusí.

55:46

Domácím se nepodařilo projít po levé straně a u puku tak bude St. Louis Blues.

54:02

53:12

Calgary se v oslabení velice dobře brání a Blues se nemohou dostat k puku.

52:43

Nikita Zadorov se v oslabení dostal ke střele, ale minul.

52:02

Vyloučení v týmu Calgary Flames (Erik Gudbranson – 2 min., držení).

50:59

Adam Ružička se dostal ke střele, ale Ville Husso zatím drží čisté konto.

50:35

O vítězi dnešního utkání je rozhodnuto už delší dobu. Calgary ovšem svého soupeře nešetří a opět jej má pod tlakem.

7:1

Branky a nahrávky: 7. Zadorov (M. Tkachuk, Gudbranson), 13. Ch. Tanev (J. Gaudreau), 16. E. Lindholm (M. Tkachuk, J. Gaudreau), 24. Monahan (M. Tkachuk, R. Andersson), 35. Coleman (Backlund, T. Lewis), 37. Adam Ružička (M. Tkachuk, J. Gaudreau), 40. J. Gaudreau (M. Tkachuk, Zadorov) – 6. Bozak (Sundqvist, K. Kostin)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, Kylington, Gudbranson, Zadorov – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – Coleman, Backlund (A), Mangiapane – D. Dubé, Monahan (A), Lucic – B. Ritchie, Adam Ružička, T. Lewis.
Trenér: Darryl Sutter

St. Louis Blues: Binnington (41. Husso) – Parayko (A), Mikkola, Faulk, Krug, Bortuzzo, M. Scandella – Perron, R. O'Reilly (C), B. Schenn – Tarasenko (A), I. Barbašev, Bučněvič – Kyrou, R. Thomas, Saad – Sundqvist, Bozak, K. Kostin.
Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: Dwyer, Markovic – Galloway, Berg

Diváci: 9 039

05:10 STL 0:1 Bozak (Sundqvist, K. Kostin)
06:01 CGY 1:1 Zadorov (M. Tkachuk, Gudbranson)