24.01.2022, 12:35 • Ta' Qali National Stadium, Malta • Michal Raška

Tipsport: 2.27 3.49 2.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (14:30:38)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 2:7.
Je konec. Spartak Trnava remizovala s Aalborgem 1:1.
za námi a Spartak Trnava hraje s Aalborgem smírně 1:1. Už v 6. minutě poslal domácí celek do vedení Ivan, ale následně byli aktivnější hosté a ve 41. minutě dokázal srovnat stav zápasu Makarič. Také ve druhém poločase byli hosté o něco lepším celkem, ale ani jeden pokus nebyl nějak více nebezpečný. Remíza tak odpovídá průběhu utkání.

90+3

90+3

Fossum se nyní provinil faulem na Ivana a Spartak tak bude dohrávat konec zápasu s míčem u nohou.

90+2

Domácí obrana si poradila s nákopem dánského celku bez problémů.

90+1

Kotlár se snažil s Kudličkou něco vymyslet na pravé straně, ale o míč nakonec přišli.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90

Ovšem následně se Trnava dostala jen do ofsajdu a útok slovenského celku tak je přerušen.

89

Ovšem následný centr skončil jen v moci Takáče, který rychle rozehrál po pravém křídle.

88

Casper Gedsted se snažil něco vymyslet po pravé straně, ale jeho centr byl sražen do zámezí a následuje rohový kop dánského celku.

86

Nepřesný centr Aalborgu z pravé strany letěl jen do zámezí a Takáč tak bude mít další odkop od své svatyně.

85

Po centru skákal míč uvnitř vápna, ale nakonec sudí odpískal útočný faul hostů.

84

Bolaji dokázal zblokovat centr soupeře a Aalborg tak bude zahrávat rohový kop.

82

Domácí se málem dopustili chyby při rozehrávce, ale nakonec pro Trnavu dopadlo vše dobře.

81

Kasper Kusk se sice dostal ke střele uvnitř šestnáctky soupeře, ale jeho pokus neměl razanci.

80

Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Pallesen, přichází Hannesbo.
Střídání v týmu Aalborg BK: ze hřiště odchází Børsting, přichází Gedsted.

79

Takáč musel být připraven na střelu soupeře zpoza vápna, se kterou si třiadvacetiletý mladík poradil.