4:6

konec (1:1, 0:3, 3:2)

21.01.2022, 17:45 • Kalich Arena, Litoměřice • Skupina A • Adam Sedlák

Pro dnešek to tedy ode mne bylo vše. Přeji příjemně prožitý zbytek pátečního večera a zároveň ničím nerušený nadcházející víkend. Od klávesnice se s Vámi loučí Adam Sedlák. (19:39:47)
V dalším programu turnaje uvidíme ústecké už zítra v dopoledních hodinách proti Pardubickému kraji. Hanáci mají času trochu více, protože sehrají další vypjatí zápas těsně po poledni s libereckými.
Dnešní utkání je u konce! V poslední periodě jsme ještě byli svědky pěti branek, na čemž se podílely oba celky. Ihned zpočátku třetiny se na dostřel dostali ústečtí zásluhou dvou branek Václava Raichla. Olomouckým ovšem tento status ve skóre rozhodně nevyhovoval a podařilo se jim tedy reagovat na vývoj. Nejprve se prosadil Adam Fehér a šest minut později Petr Věchet. Tečku za dnešním soubojem ještě udal Jindřich Koky již pouze utišovacím gólem. Konečný stav utkání 4:6.

44:58

Za potlesku několika fandů, a to především týmu proherců, se utkání v klidu dohrává za brankou Stanislava Žbánka

44:36

V dost možná poslední šanci utkání se objevil Barnabáš Novák. Ten ale i přes svou razanci nedokázal překonat brankáře Žbánka, jenž se činil svou lapačkou.

44:23

Pěknou nahrávku Zelinky dokázal Hebar zpracovat již v postavení ofsajdovém. Buly tedy proběhne po krátké pauze ve středním pásmu.

43:56

Pohotový pokus od Kuriala dokázal zachytit opět brankář Sklenička velmi pohotově, a to především díky velmi rychlému pohybu lapačky.

43:15

Přímo před brankovištěm se zjevil Roman Přidal , který z této pozice osamocený zakončoval. Gólmanu Skleničkovi se ale podařilo pohotově kotouč vyrazit.

42:51

Ústecký kraj právě vstřelil branku!
Ústečtí přeci jen ještě dramatizují dnešní utkání! Tvrdou bombu od kapitána JINDŘÍCHA KOKYKHO totiž nedokázal zachytit brankář Žbánek, a to i přes velkou snahu 4-6! Asistence: David Döring.

42:33

Martin Voráč je opravdu jeden z řádku tvrdších hráčů, což aktuálně potvrdil několika povedenými hity, které rozhodně byly v souladu s pravidly ledního hokeje.

41:58

Vyhození od Mozra bylo příliš dlouhé na to, aby se ve hře pokračovalo. Rozhodčí s jistotou odpískávají icing, po kterém se hra přesune do útočného pásma výběru Martina Noska.

41:26

Ústecký celek se opět dostal k brance Stanislava Žbánka. Do zakončení se dostal Hendrych, nicméně jeho střelu zvládli obránci olomouckého výběru zblokovat ještě před dolétnutím kotouče na branku.

40:58

Nahrávku Pohanky sice nedokázal Pazourek zpracovat, ovšem i tak se dostali olomoučtí do útočné třetiny, kde aktuálně kombinují s pukem.

40:31

Olomoucký kraj právě vstřelil branku!
O výsledku utkání je pravděpodobně definitivně rozhodnuto! Po chybě ústeckých se totiž k puku dostal opět PETR VĚCHET, který svým přesným zakončením střílí další branku olomouckých 3-6! Bez asistence.

39:36

Sólo alá Austin Matthews předvedl Březina, ovšem s rozdílem, že narazil v útočné třetině na bránícího Vaňka.

39:05

Olomoucký kraj v plném počtu.

38:55

Ke střele se aktuálně dostal Novák, ovšem po teči jednoho z bránících hráčů trefil pouze ochrannou síť. Nicméně buly se odehraje v útočném pásmu výběru Martina Noska.

38:25

Souhra mezi Tomášem Navrátilem a Petrem Věchetem Olomouckým nevyšla. Puk sjel až ke vzdálenějšímu mantinelu do moci hráčů ústeckých.

4:6

Branky a nahrávky: 15. Bednařík (Peroutka), 31. Raichl, 34. Raichl, 43. Koky (Döring) – 13. Věchet (Zimovčák), 19. Navrátil (Věchet, Zimovčák), 25. Zimovčák (Věchet), 28. Navrátil (Fehér, Věchet), 35. Féher (Věchet), 41. Věchet

Ústecký kraj: Sklenička (Trejbal) – Hynek, Havlín, Pokorný, Winkelhöfer, Malcovský – Koky (C), Vaněk, Döring – Bednařík, Nastoupil, Čermák – Hendrych, Čihař (A), Raichl (A) – Novák, Dostál, Peroutka.
Trenér: Martin Nosek

Olomoucký kraj: Žbánek (Sejba) – Voráč, Zimovčák (C), Pohanka, Nemrava, Mozr, Přidal, Březina – Pazourek, Navrátil, Hejcman – Fehér, Věchet (A), Kurial – Dobřecký, Zelinka, Hebar – Koudelka.
Trenér: Kamil Přecechtěl

Rozhodčí: Grigera – Goran, Štěpánek

06:20 ULK 2 Pokorný, napadení
12:29 OLK 0:1 Věchet (Zimovčák)
14:18 ULK 1:1 Bednařík (Peroutka)
18:07 OLK 1:2 Navrátil (Věchet, Zimovčák)