Liga juniorů

HK Mladí Draci Šumperk – VHK ROBE Vsetín

0:2

konec (0:0, 0:0, 0:2)

09.02.2022, 17:45 • Škoda aréna, Šumperk • 31. kolo • Alena Ryšavá (@@alenarysavaa)

Konec zápasu. (19:52:51)

59:59

Vsetín právě vstřelil branku!
O zápase je rozhodnuto. Šumperk to zkoušel bez gólmana, ale nepovedlo se mu udržet ve třetině, ke kotouči se dostali Valaši a do prázdné brány potvrdil vítězství svého týmu MARTIN JANÍČEK. Asistence: David Bednařík a Matyáš Horský.

59:53

Oddechový čas pro domácí.

59:53

Velká šance domácích, následně domácí budou v pásmu, Bielecký je na střídačce.

59:00

Do konce zápasu zbývá minuta.

56:35

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Liss – 2 min., hrubost).

55:18

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Minařík – 2 min., vražení na mantinel).

54:29

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Cekr – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

53:56

Hosté využívají přesilovou hru a otevírají po několika minutovém čekáni skóre o Autorem branky je BADAM ACHÁNEK. Asistence: Richard Liss a Richard Przbyla.

52:17

Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Křivohlávek – 5 min., napadení).

52:09

Pánek vybojoval puk, ale ze středu pásma se mu nepodařilo vystřelit tak, jak by si přál, kotouč mu sjel.

51:40

Aby to Mladé Draky později nemrzelo. Tomiczek se řítil sám na Tkadlece podporován dvěma spoluhráči. Do zakončení se opřel vsí silou a nakonec skončil sám s kotoučem v bráně.

51:02

Netolický zkoušel vystřelit kotouč od levého mantinelu, Tkadlec chytá betony.

50:16

Závar před hostující bránou, Tkladlec nebyl na svých místech.

49:06

Šucha v přečíslení dva na jednoho nedokázal přihrát na Haase.

48:28

48:09

Valaši opět nedostali šanci na delší pobyt v útočném pásmu.

47:09

Šumperk nechce nechat Valachy usadit v útočném pásmu.

0:2

Branky a nahrávky: 54. Bachánek (Liss, Przbyla), 60. Janíček (Bednařík, Horský)

HK Mladí Draci Šumperk: Bielecký (Ryšavý) – Minařík, Koutecký, Blaháček, Cekr (A), Netolický, Křivohlávek, Plhal (C) – Šucha, Tomiczek, Haas. Polách (A), Kavan, Šotkovský, Pánek, Kesler.
Trenér: Petr Rutar

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Konečný) – Fojtík, Sýkora, Čapka, Liss, Machů, Sviták (A), Mojžíš – Przbyla, Bednařík (C), Bachánek (A), Horský, Veselý, Koláček, Maštalíř, Ramert, Janíček.

53:56 VSE 0:1 Bachánek (Liss, Przbyla)
54:29 MDS 2+10 Cekr, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu+nesportovní chování
55:18 MDS 2 Minařík, vražení na mantinel
56:35 MDS 2 Liss, hrubost
59:59 VSE 0:2 Janíček (Bednařík, Horský)