Mládežnické MČR krajských výběrů

Královéhradecký kraj – Kraj Vysočina

1:0

konec (1:0, 0:0, 0:0)

20.01.2022, 12:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Skupina A • Vít Trubička (@VtTrubika)

Je dobojováno! Královehradecký kraj udržel nejtěsnější možné vedení 1:0 z konce první třetiny a tím bere první body do tabulky. Po přestávce následuje duel mezi Olomouckým krajem a Hlavním městem Prahou. (14:01:14)

44:43

Radim Mrtka zalehl kotouč, který se snažil vystřelit do prázdné branky Adam Novotný.

44:41

Oddechový čas pro hosty.

44:23

Ondřej Štěbeták opustil branku, Vysočina to zkouší v šesti!

44:09

V poslední minutě se Vysočina stále drží v útočném pásmu. Nedokáže ale přesně vypálit na hradeckou branku.

43:18

Vysočina se dostala do slibné situace. Zakončení ale nebylo příliš v rychlém tempu, čímž si s ním dokázala hradecká obrana poradit.

42:03

Směrem do pásma se dostal Ondřej Chvátal. Je ale zcela sám bez jakékoliv podpory, což ho brzdí v průniku přímo k brance.

41:22

Po delší době se osmělili Královehradečtí. Tlak na branku Štěbetáka si ale příliš nevytvořili.

41:01

Proto kotouč patří nadále hráčům z Vysočiny, kteří tentokrát pokračují v souhře u vlastní branky.

40:14

Královehradečtí se osamostatnili ve vlastní obranné třetině, odkud chtěli započíst rozehrávku a postupný přechod na opačnou stranu. Neúspěšně.

39:49

Mrtkovu ránu dokázal jeden z hradeckých obránců včas zablokovat.

38:56

Už druhou střelu v řadě poslal na královehradeckou branku Vít Koudela. Obrana Hradeckých ale dělá maximum možného, aby puk udržela před brankovou čárou.

38:39

Po vyhraném buly se dostal ke střele od modré Jakub Vaněček. Janu Šimonovi se ale povedlo včas vyrazit puk k opačnému mantinelu.

37:38

Hradečtí drží svého soupeře v šachu v útočné třetině. Málokdy se ale z toho odhodlají ke střelecké příležitosti.

36:49

Napříč celým útočným pásmem obkroužil Dominik Pavlík, ke střele se ale poté dostal Josef Janeček. Jeho ránu Štěbeták vyrazil za sebe.

35:25

Dlouhý boj o puk ve středním pásmu vyšel lépe Vysočině. Nabídnuté šance ale příliš nevyužila, naopak Hradečtí se dokázali dostat k Štěbetákově kleci.

34:23

Radim Mrtka se sám dostal přes obě modré čáry a zpoza té druhé vypálil. Jan Šimon ale jeho střelu vyrazil ramenem.