Přípravný zápas

DAC 1904 Dunajská Streda – FC Petržalka

5:1

konec (3:1)

15.01.2022, 10:00 • MOL Football Academy, Dunajská Streda (Slovensko) • Matúš Macháč sk

Tipsport: 1.4 4.73 6.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešný duel je úspešne za nami. Domáci potvrdili úlohu favorita a druholigistu z Petržalky bez problémov porazili 5:1. Dunajská Streda teda vstupuje do zimnej prípravy na výbornú. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (11:45:17)

90

89

Dnešné stretnutie sa už iba dohráva. O malý moment budeme počuť záverečný hvizd.

88

Dnešný zápas sa nezadržateľne blíži k svojmu koncu. Pri lopte sú teraz hostia.

87

A mohol prísť hneď o pár sekúnd neskôr! Technický projektil Balića opäť troskotá na výbornom Krížikovi!

86

Dunajská Streda teda zatiaľ šiesty gól nepridá. Ešte má na to však zhruba päť minút.

85

85. Andrija Balić (DUN) - nepremenená penalta

85

Andrija Balić (DAC 1904 Dunajská Streda) nepremenil pokutový kop.

84

84. Nikola Krstović (DUN) - vybojovaná penalta

84

Bola nariadená penalta v prospech domácich!

83

Domáci teraz kombinujú na polovici súpera.

82

Všetko je však v poriadku a hra bude pokračovať ďalej.

81

Žltú kartu dostáva Mateus Brunetti (DAC 1904 Dunajská Streda).

81

Teraz prišlo k nepríjemnému stretu, po ktorom bude treba ošetrenie.

80

Petržalčania by sa najradšej videli už v sprchách.

79

79. Nikola KRSTOVIĆ - 5:1

79

Dunajská Streda dala gól!
Nádherný gól strelil NIKOLA KRSTOVIĆ, ktorý si prebral centrovanú loptu na prsia a z otočky vyslal na bránu súpera nechytateľnú strelu!

78

Dunajskostredčania síce kombinujú na polovici Petržalky, ale zatiaľ ďaleko od súperovej brány.

77

K lopte sa opäť dostávajú čoraz viac domáci kombinujúci na polovici súpera.

5:1

konec (3:1)

Branky: 5. Moumou, 17. Cigaņiks, 44. Sharani, 68. Krstović, 79. Krstović – 4. Kelemen

Karty:   81. Brunetti (DUN)

Neproměněná penalta: 85. Balić (DUN), brankář Krížik zneškodnil

DAC 1904 Dunajská Streda: 1. polčas: Vantruba – Bögi, Beskorovainyi, Šarani, Dimun, Cigaņiks, Andzouana, Moumou, Kružliak (C), Krstović, Nebyla 2. polčas: Veszelinov – Andzouana, Malý, Muhamedbegović, Brunetti – Njie, Balić (C) – Verlinden, Veselovský, Fábry – Krstović
Náhradníci: Veszelinov – Muhamedbegovic, Thibauld, Veselovský, Malý, Brunetti, Balić, Njie, Fábry

Trenér: João Pedro de Oliveira Janeiro

FC Petržalka: Sokol (46. Krížik) – Kuník (30. Vlasák), Tóth (Redeky), Nemec, Kohút (76. Krisztín) – Hronec (46. Slivka) – Danek, Štefanec (46. Riznič), Gašparovič, Sliacky (61. Hurný) – Kelemen (61. Harba)
Náhradníci: Krížik – Vlasák, Rédeky, Krisztín, Slivka, Riznič, Hurný, Harba

Trenér: Mário Auxt

Rozhodčí: Ruc – Pozor, Lalo