Mistrovství Evropy mužů

Německo – Bělorusko

33:29

konec (17:18)

14.01.2022, 18:00 • Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava (Slovensko) • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 1.23 11.2 6.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Přestože Bělorusko bylo v prvním poločase lepším týmem, v tom druhém už se mu tolik nedařilo. Asi pět minut po startu druhé půle Německo otočilo a začalo si tvořit náskok, na což soupeř nedokázal odpovědět. Postupně se tento náskok natáhl až na pět branek a přestože soupeř houževnatě snižoval, rozdíl pěti branek nakonec vydržel. Bělorusové tak první body nezapíší, ale může je těšit aspoň to, že jejich výkon v utkání byl velmi sympatický. (19:38:34)

Konec zápasu. (33:29)

60

Marcel Schiller nakonec na opačné straně ještě v poslední minutě navyšuje, a tato branka už bude s největší pravděpodobností tou poslední v tomto utkání. (33:29)

59

Vladislav Kuleš ještě snižuje, ale tato branka už na vývoj zápasu mít vliv nebude. Na konci předposlední minuty totiž Bělorusové prohrávají o čtyři góly. (32:29)

58

Gól vstřelil tým Bělorusko (Vadim Gajdučenko). (32:28)

58

První neproměněná sedmička v tomto utkání! Nikita Vajlupov je prvním neúspěšným střelcem, který mířil na levou tyčku, kde se ale přesunul protivníkův gólman a míč zlikvidoval. (32:27)

58

Červená karta padá taktéž na straně Německa! Patrick Wiencek se dopustil třetího vyloučení na dvě minuty, a tak putuje do sprch a už si nezahraje. (32:27)

57

Gól vstřelil tým Německo (Julius Kühn). (32:27)

56

Bělorusko na druhé straně snižuje velmi dobrou diagonální střelou Andreje Jurinoka do pravého vinglu. (31:27)

55

Marcel Schiller dostal pas na levé křídlo, kde následně vyskočil a poslal míč obloučkem pod víko. Velmi hezká branka, která už posílá Německo do pětibrankového vedení. (31:26)

54

Johannes Golla se vyškrábl soupeři a skočil skoro šipku pro míč do brankoviště, který následně prodloužil až do branky. (30:26)

52

Timo Kastening dohrál kombinaci Německého týmu z pravého křídla parádně a míč vhodil pod vyskakujícího brankáře Běloruska. (29:26)

51

Bělorusko má kromě manka další problém! Vjačeslav Bochan je vyloučen z utkání za úder do obličeje, dostává tedy červenou kartu, putuje do sprch a jeho tým jde na dvě minuty do oslabení. (28:26)

50

Arťom Kulak poslal laxní střelu pod víko, která ale hodně nečekaně skončila přímo pod víkem. Což Němce hodně překvapilo. (28:26)

50

Julius Kühn si vyměnil míč do křídla a zpět na střed, a následně poslal brutální dělovku přímo do středu branky. Parádní gól a Němci opět vedou o tři branky. (28:25)

49

Gól vstřelil tým Bělorusko (Vladislav Kuleš). (27:25)

47

Marcel Schiller bez jediného naznačení poslal míč z penalty do levého dolního růžku, a tak udržel stoprocentní bilanci penalt v dnešním utkání. (27:24)