Anglická Premier League

Brighton & Hove Albion – Crystal Palace FC

1:1

konec (0:0)

14.01.2022, 21:00 • Amex Stadium, Falmer • 22. kolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 2.07 3.37 4.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:09:48)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 15:3. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:7.
Je dobojováno a vítěze jsme dnes nepoznali. Ve druhé půli se hrál rozhodně aktivnější fotbal a hodně do toho promluvili i hosté. Jako první však zahrozil Brighton, hned po návratu ze šaten trefil břevno Moder, ale poté přišly minuty, kdy byl aktivnější celek z Londýna. A Crystal Palace skóroval jako první, to se v 69. minutě trefil Conor Gallagher a vypadalo to, že si hosté odvezou všechny body. Dobře bránili všechny výpady soupeře, ale nakonec jim tři body nebyly přány. V 87. minutě centroval Maupay a Joachim Andersen si dal nešťastného vlastence. Brighton mohl výsledek nakonec zcela otočit, Welbeck však hlavičkoval těsně nad a duel tak skončil výsledkem 1:1. Brighton má po této remíze 28 bodů a je na osmém místě, Crystal Palace patří s 24 body 11. místo.

90+4

90+4

V pokutovém území upadl Lamptey, jeho spoluhráči ukazovali, že byl faulován, rozhodčí měl ale dobrý výhled a ukázal, že tohle penalta rozhodně nebude.

90+3

90+3. Welbeck hlavičkoval těsně nad!

90+3

Rozhodnout mohl Welbeck, když si naběhl na centr z pravé strany, jeho hlavička ale prosvištěla jen kousíček nad břevnem!

90+2

Do odvráceného centru se kus za vápnem opřel Solly March, halfvolej mu ale vůbec nevyšel a skončil o několik metrů vedle branky.

90+1

Ještě jeden rohový kop pro Brighton, publikum žene tým do útoku.

90

Budou se přidávat čtyři minuty.

89

Welbeck nezakončil po centru, ale potleskem ocenil spoluhráče na dobrou myšlenku.

88

A Brighton se zase cepe do útoku, cítí, že by to mohlo klapnout i na obrat ve skóre.

87

87. Joachim ANDERSEN - 1:1

87

Brighton právě vstřelil branku!
Je srovnáno! Domácí přenesli hru z pravé strany na tu druhou, Maupay převzal přihrávku, odpoutal se od Warda a posílal prudký pas na malé vápno. Hostující JOACHIM ANDERSEN se míč snažil odvrátit, jenže jej nešťastně usměrnil na vlastní branku a překonal Butlanda – 1:1.

86

Kombinace Lampteyho a Marche, zatím to ale nedokázali dostat do šestnáctky.

85

U tyče si na centr naskakoval Cucurella, Joel Ward jej ale pokryl a sám dostal hru mimo pokutové území.

84

Začíná se nám přitvrzovat, nyní byl odpískán faul hostujícímu Gallagherovi.

83

Hosté vhazují na útočné polovině a rozhodně s tím nikam nepospíchají.

83

Rozhodčí si vzal stranou Daniela Burna, který srazil menšího Willa Hughese, obešlo se to bez karty.