5:2

konec (3:0, 2:0, 0:2)

12.01.2022, 17:30 • 32. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.5 5.0 4.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Napriek dvom zásahom Skalice na začiatku tretej tretiny sa dráma nekonala. Vlci si za 33 minút vybudovali päťgólový náskok, o ktorý už neprišli. Žilinčania porážajú na domácom ľade Záhorákov 5:2. (19:42:44)

59:17

Ofsajdové postavenie Vlkov.

59:04

Potlesk na štadióne si svojím zákrokom v záverečných sekundách vypýtal Škorvánek.

58:40

Presunuli sme sa za bránu Boráka, stretnutie sa však už iba dohráva.

57:16

Napriek tomu Škorvánek reagoval na zakončenie z pravej strany a podržal svoj tím.

57:00

Tri minúty do konca duelu, žiadny záverečný tlak sa nekoná.

55:33

Záhoráci sa trápia pri rozohrávke, výsledkom je zakázané uvoľnenie.

54:00

O tridsať sekúnd je všetko inak, Škorvánek si siahol na puk po trme-vrme pri pravej žŕdke.

53:30

Vlci v útoku síce nie sú nebezpeční, ale držia hru ďaleko od svojej brány.

52:38

Po dlhšom čase musel zasahovať aj Borák, ktorý po svojom príchode do brány v 17. minúte inkasoval iba dvakrát.

51:52

Do konca zostáva približne osem minút. Slušné tempo Skalice aj vinou vylúčenia opadlo.

50:43

Hostia v plnom počte.

49:27

Doteraz rozpačitý výkon v tretej tretine aj v tejto presilovke od Žilinčanov, ktorí sa po druhej prestávke na ľade iba hľadajú.

48:43

Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Vladislav Dziošvili – 2 min., Pád pod nohy). Trest odpyká Lukáš Kuba.

48:43

Vladislav Dziošvili šiel hlavou obetavo pod nohy hráča súpera, pritom sa však zranil. Aby to nebolo málo, rozhodcovia to posúdili ako faul.

48:05

Séria viacerých prerušení hry je korunovaná zakázaným uvoľnením Žiliny.

47:11

Po minúte ďalšia dobrá kombinácia hostí, ktorí sú pri chuti. Bude to stačiť na väčšie zdramatizovanie deja?

46:11

Žilinčania evidentne rozhodení dvomi gólmi v krátkom časovom slede. Škorvánek Vlkov podržal po strele spomedzi kruhov.

5:2

Branky a nahrávky: 3. Rehák (Jakubík, Pišoja), 12. Pišoja (Sloboda, Markovič), 17. Macek (Mikula), 27. Koyš (Markovič, Drtina), 33. Myšiak (Halama, Petráš) – 42. Galimov (Janík, Jaša), 44. Šátek (Jaša, Galimov)

DOXXbet Vlci Žilina: Škorvánek (Mikoláš) – Pišoja, Sloboda, Myšiak, Drtina, Hudec, Nahálka, Greguss, A. Rehák – Petráš, Halama, Macek – Vybiral, Šmída, Safaralejev – Koyš, Markovič, Mikula – S. Rehák, Jakubík, Lopušan

HK Skalica: Trenciansky-Vero (17. Borák) – Horváth, Arbuzov, Kadlečík, Janík, Vidovič, Hílek, Rapant, Zaňát – Štumpf, Dziošvili, Hujsa – Šátek, Jaša, Galimov – Kotzman, Včelka, Kotvan – Kuba, Rajčák, Šišolák

02:26 ŽILINA 1:0 Rehák (Jakubík, Pišoja)
11:55 ŽILINA 2:0 Pišoja (Sloboda, Markovič)
14:04 ŽILINA 2 Drtina, podrážení
16:31 ŽILINA 3:0 Macek (Mikula)
16:31 SKA -Trenciansky-Vero +Borák (Střídání)