Tipsport liga

SK Sigma Olomouc – MFK Vyškov

4:2

konec (2:1)

12.01.2022, 15:00 • Fotbalové hřiště Brněnské Ivanovice - UMT, Brno • Skupina D • Michal Raška

Tipsport: 1.2 6.14 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (16:38:10)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:4.
Je konec. Sigma Olomouc zvítězila nad Vyškovem poměrem 4:2.
Už v 6. minutě šli hosté do vedení, ovšem následně se Olomouc dostala do zápasu a v 16. minutě srovnal Matoušek. Následně byl k vidění celkem vyrovnaný zápas, ale ve 38. minutě domácí získali penaltu, kterou proměnil Slaměna. V 51. minutě poslal Sigmu do dvoubrankového vedení Uriča. Následně v 66. minutě zvýšil náskok Spáčil, ale o dvě minuty později skvělou trefou upravil skóre na 2:4 Vintr.

Sigma Olomouc porazila Vyškov 4:2.

90

90

Tentokrát se Sigma dopustila nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy.

89

Domácí drží balón na své polovině a nikam se neženou.

88

Další pokus ze strany Olomouce končí jen vedle brány Vyškova.

86

Nakonec chtěl Sedlák otočit hru na pravou stranu, ale jeho pas zachytila hostující obrana.

85

Olomouc kombinuje na polovině soupeře na levé straně a nikam se moc nežene.

84

Slunce už zapadá, ale naštěstí je na umělé trávě v Brně umělé osvětlení a konec utkání tak budeme na hráče vidět.

82

Zahradníček nyní měl menší problémy směrem dozadu, kdy si musel zpracovávat nakopnutý míč s hráčem na zádech, ale nakonec vše zvládl zkušeně.

81

Domácí celek získal rohový kop z levé strany, ale s ním si obrana Vyškova poradila bez problémů.

80

Sigma Olomouc nyní získala autové vhazování na polovině svého soupeře a posléze také volný kop, když se hráč Vyškova provinil faulem.

77

Bohužel toho nyní není moc k vidění, jelikož Olomouc s míčem nikam moc nespěchá.

75

Spáčil toho nyní na pravé straně moc nevymyslel a následovat tak bude jen odkop od svatyně Vyškova.

74

Nákop ze strany hostů nyní skončil jen v náručí domácího brankáře.

72

Tentokrát si olomoucký brankář nebyl zrovna dvakrát jistý, ale nakonec společně se svou obranou dokázal vše vyřešit.

71

Balón skončil tentokrát jen v zámezí a následovat tak bude autové vhazování pro Vyškov.

4:2

konec (2:1)

Branky: 16. Matoušek, 38. Slaměna (pen.), 51. Uriča, 66. Spáčil – 6. Chwaszcz, 68. Vintr

SK Sigma Olomouc: 1. pol.: Stoppen – Látal, Poulolo, Jemelka, Sláma – Matoušek, Daněk, Sedlák, Slaměna, Uriča – Hadaš 2. pol.: Stoppen – Slavíček, Poulolo, Beneš, Sláma – Zahradníček, Spáčil, Sedlák, Langer, Uriča – Hadaš (62. Fiala)
Trenér: Václav Jílek

MFK Vyškov: Spurný – Olšanský, Srubek, Sikira (46. Matys), Lacík (46. Štěpánek) – Lahodný – Macej (71. Smrčka), Cabadaj (71. Oulehla), Moučka (46. Martiník), O. Vintr – Chwaszcz (46. Burac)
Náhradníci: Boruc, Cabadaj, Chwaszcz, Lahodný, Macej, Martiník, Smrčka

Trenér: Rostislav Horáček

Rozhodčí: Vít Zaoral – Marek Podaný, Petr Líkař