Tipsport liga

FK Dukla Praha – Bohemians Praha 1905

0:1

konec (0:1)

12.01.2022, 10:30 • Fotbalové hřiště Horní Počernice - UMT, Praha • Skupina A • Michal Raška

Tipsport: 3.42 4.23 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:14:20)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:7.
Je konec. Bohemians Praha 1905 zvítězila nad Duklou Praha 1:0. O jedinou branku utkání se postaral ve 35. minutě Martin Nový. Klokani tak zatím neobdrželi v Tipsport lize ani jednu branku a zůstávají na 1. místě se 6 body. Dukla po výhře nad Jabloncem nyní prohrává a aktuálně je na 3. pozici se 3 body.

90+1

90+1

Znovu jsou hráči Bohemky při rozehrávce pod tlakem, neboť Dukla vysunula svůj presink.

90

Nebezpečný centr z rohu nakonec jen proletěl vápnem a skončil v zámezí.

90

A hosté budou pokračovat také rohovým kopem z levé strany.

89

Bohemians je znovu u míče a to v podobě autového vhazování.

88

Hosté tentokrát získali rohový kop z levé strany, ale následný centr skončil jen v rukou brankáře Reichla.

87

Dukla vysunula svůj presink a dostala brankáře soupeře pod tlak a ten musel zakopnout míč do zámezí.

85

Standardní situace klokanů ale nepřinesla nic moc nebezpečného a balón skončil jen v zámezí.

84

Nedovolený zákrok domácího hráče pozastavuje hru a Bohemians tak bude zahrávat volný kop.

83

Bohemians to zkoušela nákopem za obranu soupeře, ale míč skončil jen v moci gólmana.

82

Dukla získala autové vhazování na své polovině a následně během chvíle přišla o míč.

80

Na druhé straně si hosté vypracovali místo pro zakončení, ale to nakonec letělo zpoza vápna jen vedle levé tyče.

79

Po centru z rohu se domácí hráč dostal ke hlavičce, ovšem trefil pouze pravou tyč! Následně ještě přišla střela z chumlu hráčů, ale ta letěla vysoce nad bránu Bohemky!

78

Nakonec domácí dostali míč z pravé strany do vápna, ale tam nedokázali zakončit, ovšem budou mít k dispozici rohový kop.

77

Dukla nyní zakládá novou útočnou akci ze své obrany, ale zatím je to velmi pomalé.

75

Nakonec z toho byla velmi dobrá šance, protože standardní situace byla rozehrána nakrátko a následně Květ poslal seklý míč do vápna, kde si jej našel jeden z jeho spoluhráčů, ovšem hlavou zakončil vedle!

0:1

konec (0:1)

Branky: 35. Nový

FK Dukla Praha: 1. poločas: Reichl – Matoušek, Kulhánek, Konan, Souček – Bin, Kozel, Kozma, Šebrle – Buchvaldek – Adediran 2. poločas: Reichl – Ludvíček, Piroch, Kovernikov, Ciencala – Barac, Peterka, Jeřábek, Hrubeš – Uhlíř – Hodek
Trenér: Roman Skuhravý

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Bačkovský – Hašek, Köstl, Nazarov, Granečný – Novák, Nový, Mareček, Fulnek – Koubek, Keita 2. poločas: Bačkovský – Vala, Krch, Křapka, Granečný (66. Vondra) – Květ, Nazarov (66. Chramosta), Jindřišek, Kovařík – Ugwu, Beran
Trenér: Luděk Klusáček

Rozhodčí: Opočenský – Machač, Černoevič