1:6

konec (0:3, 1:2, 0:1)

07.12.2021, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • Jan Prošek

Tipsport: 2.53 4.25 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pittsburgh Penguins díky skvělému vstupu do zápasu vyhrává tento mač 6:1, z kraje první třetiny se prosadil hned třikrát z prvních čtyř střel na branku. Seattle se snažil, ale dnes na svého soupeře neměl. (06:50:09)

59:38

Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích.

58:50

Joey Daccord rozehrává od své branky, následně domácí dostali puk do útočného pásma. To už byla oznámena poslední minuta zápasu.

58:29

Jordan Eberle zkoušel pro své spoluhráče vybojovat střeleckou pozici, ale hostující obrana ho nenechala vypálit.

58:13

Marcus Pettersson od modré čáry nedokázal přesněji vypálit.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:41

Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává.

56:11

Brandon Tanev se dostal ke střele, ale trefil jen brankáře.

56:00

28:29, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.

55:34

Jérémy Lauzon rozehrává od své branky, rychle jeho spoluhráči dostal puk do útočného pásma, ale střelu dokázal zblokovat Michael Matheson.

54:43

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, dostáváme se do jeho finální fáze.

54:19

Komerční přestávka.

53:25

Hraje se rychlý hokej, Will Borgen byl volný před brankou, ale puk se k němu nedostal. Dobře zapracovala obrana Penguins.

52:43

Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, domácím nelze odepřít snahu, ale nestačí to.

51:50

Joey Daccord přerušuje hru. Komerční přestávka.

51:29

Brian Dumoulin rozehrává, ve středním pásmu se akce Penguins zastavila, na chvilku mohli hrát domácí hokejisté.

51:07

Joey Daccord rozehrává od své branky, následně se Vince Dunn dostal do problémů, ale situaci zvládl.

1:6

Branky a nahrávky: 24. Jordan Eberle (Wennberg, Schwartz) – 2. J. Carter (D. Heinen, Zucker), 5. Crosby (Guentzel, Dumoulin), 6. D. Heinen (Marino, M. Pettersson), 39. Guentzel (Rodrigues, Crosby), 39. J. Carter (Letang, D. Heinen), 49. Guentzel (Rodrigues, Dumoulin)

Seattle Kraken: Grubauer (6. Daccord) – A. Larsson, Vince Dunn, Oleksiak, Soucy, Lauzon, Borgen – Marcus Johansson, Wennberg, Appleton – Donato, Gourde (A), Donskoi – McCann, Geekie, B. Tanev – Sheahan, Schwartz (A), Jordan Eberle (A).

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Dumoulin (A), Letang (A), M. Pettersson, Marino, Matheson, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Rodrigues – Zucker, J. Carter, D. Heinen – B. McGinn, Blueger, Kasperi Kapanen – Aston-Reese, D. O'Connor, D. Simon.

Rozhodčí: Furlatt, MacDougall – Knorr, Gawryletz

Diváci: 17 151

01:47 PIT 0:1 J. Carter (D. Heinen, Zucker)
04:42 PIT 0:2 Crosby (Guentzel, Dumoulin)
05:07 PIT 0:3 D. Heinen (Marino, M. Pettersson)
05:07 SEA -Grubauer +Daccord (Střídání)
23:43 SEA 1:3 Jordan Eberle (Wennberg, Schwartz)