06.12.2021, 17:00 • Ledovyj dvorec, Čerepovec • Radim Polák

Tipsport: 1.85 4.22 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího hokejového přenosu zase někdy na počtenou. (19:16:07)
Česká a slovenská stopa v utkání
Adam Liška (CER) – 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě 18:09
Je dobojováno! Severstal dokázal otočit nepříznivý průběh utkání a po sobotním fiasku dokázal na svém ledě vyhrát v poměru 3:1. Hosté se sice díky Kirillu Rasskazovi dostali do vedení, ale to bylo všechno. Na konci druhé třetiny vyrovnal Kirill Pilipenko. Třetí třetina už byla pouze na jednu branku. Po čtyřech a půl minutách se dokázal prosadit Maxim Kazakov a na konečný výsledek nám ustanovil svým druhým gólem do prázdné branky Kirill Pilipenko. Čerepovec tedy vyhrál a odčinil sobotní zaváhání s Chabarovskem.

Počet střel na branku: 32 (9, 13, 10) – 16 (5, 7, 4)

59:49

Hostující Saprykin si ještě v závěru připsal úspěšný zákrok a puk posléze vyrazil mimo nebezpečí.

59:27

Dnešní utkání se už zřejmě bude jenom dohrávat. Už je jasné, že domácí tým si připíše vítězství.

59:05

59:05 Kirill PILIPENKO - 3:1

59:05

Čerepovec právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto! Domácí tým se dostal z obrovského tlaku soupeře a vyrazil dnešní zápas rozhodnout. KIRILL PILIPENKO si před odkrytou brankou soupeře ještě pohrál s obránci a potom zasunul puk do prázdné branky. Pro tohoto hráče je to druhý gól v tomto zápase – 3:1. Asistence: Daniil Vovčenko.

59:01

Běží nám poslední minuta třetí třetiny.

58:52

První vyhození domácího týmu skončilo vedle branky, takže gól z toho ještě nebude.

58:20

Hosté to zkouší bez brankáře, takže na ledové ploše jsou v šesti lidech proti pěti domácím!

58:16

Oddechový čas pro hosty.

58:16

Velký závar před domácí brankou vyřešil až samotný Timofej Koroljov, který dnes zažívá povedený debut v KHL.

57:56

Severstal se dokázal ubránit a puk vyhodil aspoň do středního pásma, tlak hostů tedy nekončí a bude vzápětí pokračovat.

57:27

Hráči Viťazu se usadili před domácí brankou, ale jejich brankář stále zůstává v té své. Zatím hrajeme pět na pět.

57:06

Pokud hosté přemýšlejí nad vyrovnáním, tak by měli v dalších sekundách přemýšlet o hře bez brankáře.

56:36

Probíhá komerční přestávka.

56:27

Vladislav Kodola se přihlásil o slovo, ale Saprykina nepřekonal. Po přestávce se bude vhazovat před jeho brankou.

55:56

Jegor Morozov dostal puk do útočného pásma, kde ale nic neukázal. Hosté se dokázali ubránit a puk vyhodili do bezpečné vzdálenosti od branky.

3:1

Branky a nahrávky: 36. Pilipenko (Vovčenko, Press), 45. M. Kazakov (Rykov), 60. Pilipenko (Vovčenko) – 22. Rasskazov

Severstal Čerepovec: Koroljov (Nazarkin) – Chochlov, Press, M. Tichonov, N. Makejev, Čurkin, Rykov, Rogov – J. Morozov (C), D. Dumbadze, Liška – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – Geraskin (A), Abrosimov, Rooba (A) – M. Kazakov, Kolmykov, Dmitrij Moisejev – A. Alexejev.
Trenér: Vladimír Leshko, Andrei Razin

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (I. Ježov) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, K. Ljamin, Lisovec, Golovkov (A), Jepišin, Rydčenko – Audette, M. Aaltonen (A), Ojamäki – Starkov, Rasskazov, Volodin – Malychin (C), V. Popov, Šiksatdarov – Arkalov, G. Nesterov, Zubov – Savin.
Trenér: Jurij Babenko

Rozhodčí: Gofman, Naumov – Sadovnikov, Šalagin

Diváci: 1 317

01:11 VTZ 2 Golovkov, podrážení
05:40 VTZ 2 Starkov, vražení na mantinel