konec (15:12)

04.12.2021, 20:30 • Skupina G • Tomáš Kubečka

Tipsport: 10.4 14.6 1.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Japonsko – Brazílie 25:29 (15:12)
Nejvíce branek: M. Nagataová 5, Aizawaová 4/1, Ohjamaová 3/1 – Araújová 7, Cardosová 7/3, B. de Paulaová 5. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/5. Vyloučení: 2:1. (21:57:43)
Je konec! Brazílie ve druhém poločase dokázala otočit vývoj dnešního souboje. Japonsko po prvním poločase vedlo 15:12, ale Brazilky hned v úvodu druhého poločasu dokázalo náskok soupeře smazat. Následně navíc Brazílie pokračovala ve vysokém tempu a otočila duel. V závěru si duel užívala hlavně dvojice Araujová a Cardosová.

Konec zápasu. (25:29)

60

Japonsko v závěru duelu koriguje výsledek. Z levé strany udeřila Grayová. (25:29)

59

Přihrávku za obranu dostala Nakajamaová, která zakončila pod skákající brankářkou. (24:29)

59

Vyloučení v týmu Brazílie (Ana Paula Rodriguesová-Belová). (23:29)

58

Brazilky si opět hledaly prostor pro zakončení, ale defenziva Japonska stála v pevném bloku. (23:29)

57

Brazílie si závěr duelu opravdu užívá. Araujová přidává další zásah po střele z pozice pivota. (23:29)

56

Sedmimetrový hod proměnila čtyři minuty před koncem Grayová. (23:28)

55

Naopak Brazílie hraje v ofenzivě skvěle! Machadová se dostala do skulinky a trefila se k tyči. (22:28)

55

Japonsko se v útoku nedokázalo probít do střelecké pozice. K míči se tak dostala jedna z Brazilek. (22:27)

54

Japonsku nevyšel další útok, ale Cardosová následně v samostatném úniku nechala zazážit japonskou brankářku. (22:27)

52

Další sedmičku Brazílie proměnila Cardosová. Favorit je blízko vítězství! (22:27)

50

Cardosová střelou k tyči proměnila sedmimetrový hod. (22:26)

49

Přihrávku na levé křídlo dostala zapomenutá Jošidomeová, která prostřelila bezmocnou brankářku technickou ránou. (22:25)

49

Brazílie ve druhém poločase výrazně zlepšila výkon. Další pohlednou kombinaci zakončila Araujová. (21:25)

48

Ohjamaová si dala pozor na postavení brankářky a s chutí ji přelobovala. (21:24)

47

Brazílie po delší době nedotáhla svůj útok do zakončení. Japonsko může opět snížit. (20:24)