konec (1:0)

03.12.2021, 19:30 • 14. kolo • Filip Krůza

Tipsport: 5.36 5.64 1.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to z brněnské haly Vodova vše. Přeji pěkný večer. (21:07:31)
Helas Brno po vyspělém výkonu poráží pražskou Slavii a přiblížil se k ní tak v tabulce. V prvním poločase byl sice dlouho pod tlakem, prosadil se ale jako první a od té doby už to bylo lepší. Jeho náskok se postupně navýšil na tři branky, Slavii se pak podařilo odpovědět pouze jednou a a bylo jasné, že domácí zvítězí poměrem 3:1.

39:38

Střela Igora Leovskiho Klímek nadvakrát zkrotil a následně míč odkopl co nejdál od domácího branky.

39:14

Oddechový čas pro domácí.

39:14

Nepřesnou a přišlo mi, že uspěchanou střelou z velkého úhlu byla zakončena hostující kombinace.

38:43

Zatím ale úplně úspěšné není. Až teď musel Klímek zasahovat, přízemní střelu doprostřed branky dokázal vyrazit.

38:05

Teď už se ale Slavia dostala k balonu, bude rozehrávat a pokusí se o jeden z posledních náporů.

37:35

Bez brankáře to po oddechovém čase samozřejmě musejí zkoušet i Pražané. Ten se ale nyní musel vrátit do své brány, protože se k ní blížil soupeř.

36:43

Oddechový čas pro hosty.

36:35

Klímek nyní na střídačce, místo něj hraje v poli Presl. Na místě brankáře to zezadu hlídá ten nejzkušenější – David Cupák.

36:05

Bude to boj. To se asi dá říci o tom, jak budou vypadat poslední minuty dnešního klání.

35:27

Nevím, jestli teď Sitova střela zleva nebyla tečovaná, protože mířila do protipohybu Klímka. Je ale jasné, že byla nebezpečná, protože se otřela o bližší tyč.

35:04

Zdeněk Sita se efektně snažit obejít protihráče, poslední dotek už mu ale nevyšel a míč skončil až v zámezí.

34:36

Hosté se od svého prvního gólu zatím znovu nedostali ke střele. Tohle Helas potřebuje i nadále, stále ale zbývá opravdu hodně času.

34:07

David Cupák si během protiútoku skvěle pokryl míč a navíc si udělal prostor ke střele. Vondráček jeho pokus levačkou dokázal vyrazit.

32:42

Slavia právě vstřelila branku!
O drama nám začíná být postaráno. DAVID JOŠT si sběhl na míč od postranní čáry a poslal jej do sítě. Náskok Helasu se tak ztenčil na dvě branky.

32:27

Trošku nepřesvědčivý zákrok Klímka, který míč po tvrdé střele zleva jen vyrazil nad sebe. Naštěstí pro něj pak balon dopadl vedle za čáru a dorážka tak nemohla přijít.

32:02

Osm minut je ještě bezpochyby hodně, Slavii už se ale přece jen začíná čas poměrně hodně krátit. Ztrácí tři góly, sama ale zatím nedala ani jeden.