HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec

3:2

konec (1:1, 2:1, 0:0)

27.11.2021, 13:00 • enteria arena, Pardubice • 21. kolo • Michal Pospíšil

Je tu konec! Ve třetí třetině už žádná další branka nepadla a Dynamo si tak připisuje na domácím ledě důležité vítězství 3:2 nad Třincem. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, ve které se Dynamo dvakrát v rámci tří minut prosadilo a otočilo stav na svoji stranu. (15:02:12)

59:49

Costa dostal puk do středního pásma.

59:17

Pardubičtí obětavě blokují Haasovy střely z levého kruhu.

58:14

Není na co čekat! Hosté to zkouší v šesti hráčích v poli.

58:12

Oddechový čas pro hosty.

58:12

Po Hrůzkově nahození se bude vhazovat před Matěchou.

57:11

Třinec se snaží v posledních minutách stupňovat tempo, pardubická obrana si ale nebezpečné šance hlídá.

55:47

Kaplanova střela mířila pod horní tyč, Švančara na poslední chvíli vyráží ramenem.

55:20

Po nepřesné Herčíkově přihrávce se puku ujali Oceláři.

53:44

Matěcha v brankovišti zasahuje proti zakončení třineckých Ocelářů, ani jeden z útočníku za něj puk nedostal.

53:31

Andrleho nahození proletělo vedle brány.

50:42

Po Moškořově nahození se puk několikrát nebezpečně odrazil před Matěchou, v síti ale neskončil.

49:43

Třinec se nemůže uchytit v útočné třetině, domácí skvěle brání.

49:04

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Formánek – 2 min., hákování).

48:00

Michal Rouha hledal přízemní přihrávkou Costu, tomu puk při snaze o zakončení ale z hole sklouznul.

46:52

Kaštánkovi utekl puk pod bruslemi, dal tak šanci Michalu Ramikovi, který střelou pod vyrážečku nebyl úspěšný!

45:32

Herčík nepřesnou přihrávkou vyhání akci domácích do středního pásma.

45:09

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Andrle – 2 min., podrážení).

3:2

Branky a nahrávky: 13. Nedelka (Kloz), 32. Tvrdík (Štetka), 35. Formánek (Hebek) – 17. Haas (Kareš), 24. Ullrych (Matěj, Pětník)

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Kadlc) – Hebek, Hrádek, Kubíček (C), Nedelka, Tvrdík, Chabada (A), Kaštánek – Štetka, Rouha, Herčík, Costa, Formánek, Paleček, Kloz, Šťastný, Kaplan, Gromadzki.

HC Oceláři Třinec: Švančara (Klimek) – Hykl, Andrle, Chovaniak (A), Kareš, Ročák, Hrůzek – Moškoř, Šutý, Wardas (C), Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Matěj (A), Ramik, Jobánek, Procházka.

Rozhodčí: Kohoutek, Vrba – Bohuněk, Rampír

07:13 PCE 2 Herčík, podrážení
12:26 PCE 1:0 Nedelka (Kloz)
16:07 TRI 1:1 Haas (Kareš)
16:37 TRI 2 Moškoř, sekání
22:00 PCE 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Paleček
22:59 PCE 2 Kubíček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
23:22 TRI 1:2 Ullrych (Matěj, Pětník)
30:29 TRI 2 Chovaniak, krosček
31:03 PCE 2:2 Tvrdík (Štetka)
34:20 PCE 3:2 Formánek (Hebek)
38:52 TRI 2 Ročák, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
39:39 PCE 2 Štetka, sekání
45:09 TRI 2 Andrle, podrážení
49:04 PCE 2 Formánek, hákování