1:2
konec (0:2, 1:0, 0:0)
27.11.2021, 17:00 • 24. kolo • Ondřej Nejedlo
Tipsport: 1.95 4.5 2.89 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.95 - 4.5 - 2.89
HC Benátky nad Jizerou – HC Slovan Ústí nad Labem
1:2
konec (0:2, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 40. Daniel Špaček (Dušek, Aubrecht) – 4. Vrdlovec (Trefný, Trávníček), 19. Štěpán Bláha (Š. Havránek, Trávníček)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Benátky nad Jizerou:
J. Pavelka (Vopravil) – Žůrek, Aubrecht, Kunst, Patzelt, Bukač, Hampl, F. Kovář – Faško-Rudáš, Dušek, Daniel Špaček – Pabiška, Čederle, A. Dlouhý – R. Duda, Jansa, Wiencek – Křepelka, E. Čermák, Kalaj.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem:
L. Cikánek (Hamalčík) – Š. Havránek, J. Drtina, Vacík, Trefný, E. Mareš, Vladimír Brož, Záruba – Štěpán Bláha, Vrdlovec, Trávníček – J. Žolobov, Milfait, Bernat – Hajný, Ondřej Bláha, M. Tůma – Grim, D. Soukup, Závora.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jaroš, Zubzanda – Dědek, Juránek
Diváci: 208
1. třetina | ||||
3:06 | UNL | 0:1 | Vrdlovec (Trefný, Trávníček) | |
3:47 | BEN | 2 | Pabiška, vysoká hůl | |
9:29 | UNL | 2 | Milfait, držení | |
17:41 | BEN | 2 | R. Duda, podrážení | |
18:19 | UNL | 0:2 | Štěpán Bláha (Š. Havránek, Trávníček) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
35:43 | UNL | 2 | Trávníček, podrážení | |
39:10 | BEN | 1:2 | Daniel Špaček (Dušek, Aubrecht) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:48 | BEN | 2 | A. Dlouhý, napadení | |
Konec |
Chicago – St. Louis • po prodl. *21:30 3:2
Philadelphia – Carolina *21:30 3:6
Minnesota – Winnipeg *21:37 7:1
Anaheim – Ottawa *22:00 4:0
Washington – Florida *23:00 4:3
Nashville – New Jersey 00:00 4:2
Columbus – Vancouver 01:00 4:2
Buffalo – Montreal 01:10 4:1
Tampa – Seattle 01:20 3:0
Dallas – Colorado 01:30 3:1
NY Islanders – Pittsburgh 01:30 0:1
San Jose – Toronto 04:30 1:4
Vítkovice – Třinec 12:00 2:5
Havířov – Zlín 12:00 3:4
Přerov – Olomouc 12:00 1:3
Hvězda Praha – Plzeň 12:00 2:4
Chomutov – K. Vary • po prodl. 12:00 4:3
Kometa Brno – Poruba 13:00 1:2
HK MD Šumperk – Vsetín 13:00 2:1
Mladá Boleslav – HC Litvínov 13:00 6:5
Jihlava – Havlíčkův Brod 13:00 4:3
Pardubice – Tábor • po s.n. (3:2) 13:15 6:5
Motor ČB – Technika Brno 13:30 4:2
Kladno – Třemošná 15:30 6:0
Liberec – PZ Kladno 16:00 5:2
Mountfield HK – Sparta 16:00 7:3
Slavia – Kobra 17:45 12:1
59:29
59:03
58:55
58:43
58:09
58:09
58:09
57:51
57:01
55:50
55:22
54:06
53:59
53:45
53:39
52:58
52:46