27.11.2021, 17:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • 15. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.73 3.89 5.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek dne. (18:53:10)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 7:12.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec nemá vítěze. Domácí celek začal aktivně a v 10. minutě se trefil Yusuf Yazıcı a celek Lille šel tedy do vedení 1:0. Jenže ještě do poločasu po chybě domácího hráče vyrovnal Ludovic Blas. Ve druhém dějství bylo k vidění několik zajímavých střeleckých pokusů, ale žádný se neujal. Největší šanci měl v 79. minutě Jonathan David, ale pokutový kop neproměnil. Duel tak skončil nerozhodně 1:1.

90+4

90+4

Rohový kop ale nic nepřinesl a vypadá to, že se dnes už branky nedočkáme.

90+3

Rohový kop pro Lille.

90+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Domácí se ještě tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet. Do zakončení se ovšem nedostávají.

87

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Wylan Cyprien, přichází Marcus Coco.

85

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Bamba, přichází Isaac Lihadji.

83

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Moses Simon, přichází Dennis Appiah.

81

Hosté ovšem dohrávají v deseti, takže stále je to velká šance pro domácí. Čas jim ale velice rychle ubíhá.

79

79. Penalta

79

K míči se postavil Jonathan David, poslal ho přesně k tyči, ale Alban Lafont směr střely vystihl a penaltu fantasticky zneškodnil!

79

79. Penaltový zákrok

79

Fábio fauloval, vyfasoval červenou kartu a navíc je tu pokutový kop pro domácí!

79

Červenou kartu dostává Fábio (FC Nantes).

79

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Jonathan Ikoné, přichází Timothy Weah.

1:1

konec (1:1)

Branky: 10. Burak Yılmaz (Bamba) – 24. Blas

Karty:   62. A. Onana (LIL) – 21. Girotto (NAT), 49. Blas (NAT)   79. Fábio (NAT)

Neproměněná penalta: 79. David (LIL), brankář Lafont zneškodnil

Lille OSC: Grbić – Çelik, J. Fonte (C), Djaló, Reinildo – Ikoné (79. Weah), B. André, A. Onana (64. Sanches), Bamba (85. Lihadji) – David, Burak Yılmaz (78. Yazıcı).
Náhradníci: Jakubech – D. Bradarić, Gomes, Pied, Lihadji, Weah, Sanches, Yazıcı, Xeka.

Trenér: Jocelyn Gourvennec

FC Nantes: Lafont (C) – Moutoussamy, Pallois, Girotto, Fábio – Cyprien (87. Coco), Chirivella – Kolo Muani, Blas, Simon (83. D. Appiah) – Merlin.
Náhradníci: Descamps – D. Appiah, Bukari, Coco, K. Coulibaly, Geubbels, Manveljan, M'Bemba.

Trenér: Antoine Kombouare