Livesport Superliga

FBŠ Hummel Hattrick Brno – 1. SC TEMPISH Vítkovice

3:6

konec (1:2, 1:0, 1:4)

26.11.2021, 17:30 • Sportovní hala Maloměřice, Brno-Maloměřice • 17. kolo • Adam Sedlák

Tipsport: 13.5 12.0 1.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním velmi napínavém utkání nakonec vítězí hosté v poměru 3:6. I přes to, že dvě třetiny byly vyrovnané, tak ve třetí části ukázali Vítkovice svou sílu čtyřmi vstřelenými brankami a zaslouženě vítězí. Naopak domácí opět ztratili dobře rozehraný zápas.

Bylo mi ctí vás provést dnešním přenosem, tak doufám že se zase někdy shledáme.

Napočtenou. (19:20:18)

59:15

Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je ONDŘEJ VÍTOVEC. Asistence: Rostislav Gattnar.

57:40

V klíčové příležitosti jeden z bránících dokázal sebrat míček domácímu Vlachovi.

55:45

Střelu Procházky vyrazil pozorný Jasiok.

53:13

Hostující Šindler trefuje z dobré pozici pouze do boční sítě.

52:19

Po prvé utíkají hosté do dvoubrankového vedení. Úspěšným střelcem byl MAREK MATĚJČÍK. Asistence: Ondřej Sidunov.

51:44

Domácí se teď nedokážou dostat ani na polovinu soupeře.

50:05

Domácí jsou teď velmi obezřetní v bránění.

49:18

Ganttar teď těsně minul svatyni domácích.

48:32

Hosté si berou vedení zpět! Střela MARKA MATĚJČÍKA totiž zaplula až za Raškovy záda. Asistence: Ondřej Vítovec.

48:05

Raška se teď prezentoval jistým zákrokem.

45:52

Hattrick Brno právě vstřelil branku!
A máme tu další vrovnání! íček si přebral DOMINIK DVOŘÁK a pohotově zakončil pod víko Jasiokovi svatyně.. Asistence: David Sládeček.

45:00

Jasiok si s přehledem poradil se střelou Hronka.

44:04

Domácí teď velmi přímočaře brání tlak hostů.

42:52

Po pěkné kombinaci si berou vedení zpět na svou stranu hosté! Po rychlé kombinaci se ke střele dostal ADAM DELONG, který byl opět neomylný. Asistence: Jakub Hubálek.

42:35

Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Matyáš Kůra – 2 min., Sekání).

40:53

Dvořák nestihl dlouhou nahrávku.

40:01

3:6

Branky a nahrávky: 18. Jalový (Sládeček), 22. Lhota (Juhaňák), 46. Do. Dvořák (Sládeček) – 13. Sidunov (Besta), 19. Besta (Bräuer), 43. Delong (Hubálek), 49. Matejčík (Vítovec), 53. Matejčík (Sidunov), 60. Vítovec (R. Gattnar)

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Raška (O. Kolajta) – Kostka (C), Sládeček, Hájek, Jalový, Suk, M. Kůra, J. Kůra – Brom, Procházka, Juhaňák, Do. Dvořák, Lhota, Š. Hronek, Vlach, Třetina, Gryc.
Trenér: Jan Nizner

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Jasiok) – Vítovec, Galia, Hubálek, Kaleta – Besta, M. Gattnar, R. Gattnar, Šindler, Bräuer, Sidunov, Zubek, Delong (C), Palčinský, Matejčík.
Trenér: Pavel Brus

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula

12:39 VIT 0:1 Sidunov (Besta)
16:43 VIT 2 Palčinský, Vysoká hůl
17:08 HBN 1:1 Jalový (Sládeček)
18:30 VIT 1:2 Besta (Bräuer)