3:2

po prodl. (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)

26.11.2021, 21:30 • United Center, Chicago • Jan Prošek

Tipsport: 3.03 4.1 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek se dostal do dvoubrankového vedení, které nedokázal udržet, a tak zápasu za stavu 2:2 šel do prodloužení. V něm se po situaci dva na jednoho dokázal prosadit Alex DeBrincat. (00:16:15)

Kevin Lankinen (CHI) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,0%, odchytal 61:27
Jordan Binnington (STL) – 27 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 61:27

Česká a slovenská stopa v utkání

Dominik Kubalík (CHI) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 18:48

Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí celek tento zápas vyhraje, po přihrávce spoluhráče se v situaci dva na jendoho prosazuje ALEX DEBRINCAT. Asistence: Patrick Kane a Seth Jones.

61:15

Blues mají kotouč pod kontrolou.

61:00

Oba týmy nyní střídají, na výraznější šanci čekáme.

60:41

Sledujeme opatrnější hokej.

60:01

Stav zápasu je vyrovnaný, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:31

Jordan Kyrou minul branku ránou z kruhu.

59:10

Brandon Saad se dostal do útočného pásma, ale obrana ho nenechala vypálit.

59:00

Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:36

Vladimir Tarasenko se natahoval po přihrávce, ale na puk nedosáhl o malý kousek.

58:19

Patrick Kane pálil, Jordan Binnington si s jeho pokusem dokázal poradit.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:15

Hra je přerušená, bude se vhazovat před brankou Chicaga.

57:04

Hosté se nyní usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

55:18

Komerční přestávka.

54:56

54:56 Brandon HAGEL - 2:2

54:56

Je vyrovnáno. Seth Jones vypálil od modré čáry a střelu před brankou šikovně mimo dosah brankáře tečoval BRANDON HAGEL. Asistence: Seth Jones a Jonathan Toews.

54:28

Jordan Binnington kryje puk po střele od modré čáry. Komerční přestávka.

54:02

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Chicaga. To se nyní nemůže dostat do tempa zápasu.

53:21

Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, sledujeme dramatický zápas.

53:00

Stále platí těsné vedení hostujícího celku, Jordan Kyrou po chybě soupeře minul branku.

52:13

Ryan O'Reilly zkoušel založit brejk, ale puk získal obránce, rychlá přihrávka se nepovedla.

51:48

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:48

Tyler Bozak vybojoval puk, Brandon Saad následně pálil z mezikruží, ale minul branku.

51:25

Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

50:56

Velkou šanci měli domácí, ale před brankou jeden z hráčů promáchl, Jordan Binnington zasahovat nemusel.

50:28

Henrik Borgström to zkoušel individuálně, ale u mantinelu v útočném pásmu se zastavil a dál ho soupeři nepustili.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí rána od modré čáry byla před brankou zblokovaná.

49:06

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který vyhovuje hostujícímu celku.

48:11

18:23, tak vypadá statistika střel v tomto zápase.

47:27

Jordan Binnington přerušuje hru, komernčí přestávka.

47:18

Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Chicaga. Domácí hokejisté se musí bránit, buly zvládli.

46:41

Blues měli dvě dobré střelecké pozice, ale v obou případech poslali puk vysoko nad branku.

45:40

Dominik Kubalík to zkusil individuálně a vypálil. Jeho rána byla zblokovaná nad branku.

45:22

Niko Mikkola jen nahodil kotouč do útočného pásma, spoluhráči o něj bojovali, akce hostů pokračovala dál.

45:05

St. Louis rozehrává od své branky, ale do zakončení se tým nedostal.

44:44

Sledujeme rychlou hru, která se zbytečně nepřerušuje. Mnoho šancí tato třetina nenabídla.

43:37

43:10

Blues velmi dobře brání a nedávají soupeři mnoho prostoru na kombinační hru.

42:44

Přesilovka se domácím nedaří podle představ. Kubalíkova akce byla nepovedená, hosté rychle přenesli hru před branku soupeře.

42:22

Oskar Sundqvist vyhodil přes všechny čáry.

42:03

Ryan O'Reilly vyhodil do středního pásma, jeho spoluhráči mohli částečně vystřídat.

41:47

Seth Jones mohl pálit z první, ale rozhodl se, že v kombinaci v útočném pásmu bude pokračovat.

41:37

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Ivan Barbašev – 2 min., hákování).

41:34

Jujhar Khaira se dostal do zakončení, ale brankář si celkem snadno poradil.

40:01

Jednu jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, domácí celek se dokázal prosadit, trefil se Jujhar Khaira. O drama ve třetí třetině bude podle všeho postaráno.

40:00

39:46

Connor Murphy skvěle zblokoval střelu soupeře.

39:22

Už se pravděpodobně nic nestane. Pavel Bučněvič neuspěl ze střední vzdálenosti.

38:18

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Kirby Dach připravil pozici pro spoluhráče, Alex DeBrincat minul.

38:00

Kubalíkova dobrá rána končí jen malý kousek vedle branky, gólman nyní zasahovat nemusel.

37:33

Patrick Kane bojoval v útočném pásmu o puk, spoluhráči čekali v dobré pozici, ale kotouč získala obrana Blues.

36:45

Brandon Hagel byl v dobré střelecké pozici, ale jeho rána byla nepřesná. Puk končí za brankou.

35:34

Justin Faulk dobře přečetl hru a dokázal si poradit s rodící se šancí soupeře. V této pasáži hry na nějakou výraznější šanci čekáme.

35:28

15:20, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Hostující celek je v tomto ohledu aktivnější.

34:00

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, souboje o kotouč probíhají zejména ve středním pásmu.

33:32

Blackhawks rozehrávají od své branky.

33:09

Delší dobu se nepřerušovalo, sledujeme poměrně plynulou pasáž hry.

32:40

Nyní už sledujeme hru pět na pět. Jujhar Khaira se dostával do brejku, ale obrana Blues se vrátila a nenechala ho vypálit.

32:25

Kirby Dach bojoval o kotouč za brankou, ale přijeli k němu soupeři, tam se hra zastavila.

31:44

Seth Jones rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ačkoliv mají hosté přesilovku, tak na šanci čekají.

31:16

Chicago hraje přesilovku, ale nemůže se usadit v útočném pásmu.

30:25

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Pavel Bučněvič – 2 min., podrážení).

30:20

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.

30:04

29:45

Pavel Bučněvič bojoval se spoluhráčem o kotouč v útočném pásmu, následná rána od modré končí vedle.

28:51

Chicago hraje aktivně, před brankou jeden z hráčů tečoval ránu od modré čáry, puk končí vedle.

28:30

Oskar Sundqvist se dostal do útočného pásma a rychle zakončoval, jeho rána rozduněla mantinel za brankou.

27:00

Jake McCabe si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale k puku se nedostal, na poslední chvíli ho získal obránce.

26:42

Chicago se dostalo po rychlé akci do útočného pásma, ale pokus o střelu byl zblokovaný.

26:05

Niko Mikkola měl hodně prostoru pro zakončení, ale jeho rána nebyla přesná.

25:32

Blackhawks se díky kontaktní brance z kraje třetiny dostali do hry, hrají aktivně, ale nesmí zapomínat na obranu.

25:16

Tyler Bozak chtěl vypálit z první, ale jeho rána byla zblokovaná.

25:11

Seth Jones stál na konci krásné domácí akce, kombinace do prázdné branky byla zakončená, ale Jordan Binnington se vyznamenal.

24:52

Jonathan Toews kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale nedokázal se dostat do zakončení.

23:55

Dominik Kubalík se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, následně pálil Seth Jones, ale minul branku.

23:30

David Perron už je pro zbytek zápasu ze hry venku po tvrdém střetu se soupeřem.

20:34

20:34 Jujhar KHAIRA - 1:2

20:34

Domácí celek se prosazuje, z brankoviště dostal snadno puk za brankovou čáru JUJHAR KHAIRA. Čekal tak dlouho, než k němu puk spadl, aby nehrál vysokou hokejkou. Asistence: Mike Hardman a Reese Johnson.

20:28

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Brayden Schenn – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jake McCabe – 5 min., bitka).

20:01

Blues byli v první třetině výrazně aktivnější, a tak po první třetině vedou v Chicago 2:0. Domácí Jonathan Toews sice po chybě brankáře vstřelil první gól sezony, ale Blues uspěli s trenérskou výzvou – zakončení předcházel ofsajd.

20:00

19:40

Pavel Bučněvič postupoval do útočného pásma, ale v rozhodující chvíli mu puk utekl.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:08

Ryan O'Reilly po individuální akci vypálil, jeho rána byla vytěsněná brankářem do ochranné sítě nad.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:35

Seth Jones pálil z dobré pozice na kruhu, jeho pokus dobrým zákrokem vykopl brankář.

17:16

Po rychlé akci to zkoušeli domácí, ale rána končí na mantinelu za brankou.

16:39

16:39 Ivan BARBAŠEV - 0:2

16:39

St. Louis právě vstřelilo branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, v přesilovce se po nepřehledné situaci před brankou prosazuje obranou neobsazený IVAN BARBAŠEV. Asistence: Robert Thomas a Pavel Bučněvič.

16:01

Blues hrají přesilovku dobře, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.

15:35

Alex DeBrincat se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice, tvrdou ránou z bezprostřední blízkosti minul prostor u vzdálenější tyče.

15:01

Přesilovku si nyní zahraje také hostující celek, který se usadil v útočném pásmu. Kevin Lankinen tak tak zastavil puk na brankové čáře, následně jeho spoluhráči vyhodili.

14:54

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Kirby Dach – 2 min., držení).

14:41

Robert Thomas měl na hokejce druhou branku, ale ránou z první minul branku, možná gólman zasáhl.

14:13

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hosté jsou střelecky aktivnější 9:6 a stále vedou o jednu branku.

13:21

Colton Parayko čeká za svou brankou na dostřídání spoluhráčů, společně pak zkoušeli něco vymyslet v útočné třetině, ale o puk rychle přišli.

12:40

Henrik Borgström neuspěl v souboji o puk za svou brankou, a tak mohou hrát hosté. Jejich rána od modré čáry nebyla přesná.

12:12

Ivan Barbašev to zkoušel individuálně, ale do zakončení se přes domácí obranu nedostal.

11:54

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.

11:54

Hra se hodně kouskuje a je vyhrocená. Hráči jsou dost agilní.

11:32

Jonathan Toews dostal hru do útočného pásma, k zakončení se však nepropracoval.

10:38

Kevin Lankinen byl na brankovišti atakovaný soupeřem, brankář upadl, ale sudí nechává hru plynout.

10:01

Hra je přerušena po zásahu vysokou hokejkou.

09:30

Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům zde v Chicagu líbit.

08:40

Justin Faulk kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale nedokázal přesněji vypálit na branku.

08:10

Chicago hraje aktivně, neproměnilo dvě velké šance. A proto stále prohrává.

07:39

Henrik Borgström byl hodně blízko vyrovnání, sám stál před brankou, dostal přihrávku, ale jeho pokus zastavila branková konstrukce.

07:22

Seth Jones pálil od modré čáry, jeho tvrdá rána byla zblokovaná, následuje komerční přestávka.

07:01

06:45

Domácí hrají aktivně přesilovku, usadili se v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

06:16

Philipp Kurashev dostal kotouč do útočného pásma, ale obrana Blues hraje aktivně.

05:47

Seth Jones čekal na modré na přihrávku, nezískali ji. Následovaly dvě domácí nepřesné střely.

05:23

Chicago hraje přesilovku, usadilo se v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

05:03

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Vladimir Tarasenko – 2 min., podrážení).

04:30

04:30 Neuznaný gól.

04:30

Jonathan Toews po obrovské chybě brankáře dostal kotouč do branky, ale gól pro ofsajd platit nemůže.

04:30

Hosté si vzali výzvu – ofsajd.

03:50

Ryan O'Reilly vybojoval puk v útočném pásmu, následně pálil Colton Parayko od modré čáry, ale minul branku Chicaga.

03:05

Robert Bortuzzo dostal puk do útočného pásma, jeho spoluhráči však zakončit nedokázali.

02:36

Blues rozehrávají od své branky. Jordan Kyrou vedl zajímavou akci, ale nedokázal zakončit.

02:09

Dominik Kubalík nahodil kotouč do útočného pásma, ale neměl dost prostoru na výraznější šanci.

00:59

00:59 Pavel BUČNĚVIČ - 0:1

00:59

Hostující celek se hned z kraje třetiny dostává do vedení, prosazuje se PAVEL BUČNĚVIČ. Asistence: Jordan Kyrou a Justin Faulk.

00:01

Chicago Blackhawks: Lankinen (M.-A. Fleury) – de Haan, S. Jones, McCabe, C. Murphy, Kalynuk, E. Gustafsson – Hagel, J. Toews, P. Kane – DeBrincat, Dach, D. Kubalík – Kurashev, Borgström, R. Carpenter – Hardman, Reese Johnson, Khaira.

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Krug, Faulk, M. Scandella, Parayko, Mikkola, Perunovich – I. Barbašev, R. O'Reilly, Perron – Saad, B. Schenn, Kyrou – Bučněvič, R. Thomas, Tarasenko – K. Kostin, Bozak, Sundqvist..
Utkání začne o něco později. Kvůli vysílacím právům se čeká na dohrání zápasu Boston – Rangers.
Chicago Blackhawks odehrálo 19 zápasů s bilancí 4-2-2-11 a získalo 147 bodů. V tabulce Západní konference je na třinácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Arizonou Coyotes 2:1, Seattlem 4:2 a Vancouverem Canucks 1:0. Tým nestačil na Edmonton Oilers 2:5 a na Calgary Flames 2:5.
St Louis Blues odehrálo 19 zápasů s bilancí 9-1-2-7 a získalo 22 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si se San Jose Sharks 4:1 a Vegas Golden Knights 5:2. Tým nestačil na Arizonu Coyotes 2:3, Dallas Stars 1:4 a na Detroit Red Wings 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks a St Louis Blues.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.

3:2

Branky a nahrávky: 21. Khaira (Hardman, Reese Johnson), 55. Hagel (S. Jones, J. Toews), 62. DeBrincat (P. Kane, S. Jones) – 1. Bučněvič (Kyrou, Faulk), 17. I. Barbašev (R. Thomas, Bučněvič)

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Krug, Faulk, Parayko, Mikkola, Perunovich, Bortuzzo – I. Barbašev, R. O'Reilly, Perron – Saad, B. Schenn, Kyrou – Bučněvič, R. Thomas, Tarasenko – K. Kostin, Bozak, Sundqvist.

Rozhodčí: Pochmara, McCauley – Cormier, Murchison

Diváci: 19 681

00:59 STL 0:1 Bučněvič (Kyrou, Faulk)
05:03 STL 2 Tarasenko, podrážení
14:54 CHI 2 Dach, držení
16:39 STL 0:2 I. Barbašev (R. Thomas, Bučněvič)
20:28 STL 5 B. Schenn, bitka